Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jó nők/lányok miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó nők/lányok miért a gazdag, vasalthajú, üresfejű nyomikra buknak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Már bocs de nem minden nő nyomul olyanokra!!!!Pl én rájuk se szoktam nézni!!!!!A jó nők úgy látszik neked a szintén üres fejű pláza p*csák akik persze h az olyanokra hajtanak! láttatok ti már egy olyan csajt egy szegény sráccal? Mert én nem sűrűn. Sztem inkább vedd észre a szép, de nem kihivóan öltözködő agyonsminkelt csajokat!!!!
2009. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem általánosítani akartam, de a környezetemben én ezt látom!
2009. szept. 20. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Ezek szerint te is azt tartod jo nonek akinek tokeletes a kulseje. hat keress magadhoz valot.
2009. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem igaz. Azért látod így, mert így akarod látni és ahelyett, hogy magadba néznél, másokat hibáztatsz. Nem a fenti tényezők döntenek erről.


Feltételezem te is tizenéves vagy.


Gondolj bele. Egy veled egyidős csajt eltartanak a szülei. Nem tök mindegy neki, hogy mennyi pénzed van?


Vasalt haj... Nézz a tükörbe és mondd ki komoly arccal, hogy van olyan lány, akinek nem tetszhet egy pasi, ha nincs vasalt haja.


Üres fejű nyomik. Igen, erre van példa. De nem jelenti azt, hogy aki okos és érdeklődik a világ felé, esetleg ért is valamihez, azt nem szeretik a lányok.


Semmivel nem függ össze az intelligencia ezen a téren.


Ha a nyomikkal, a mai vasággyal együtt 20 kilós emófajzatokra gondoltál, azzal egyetértek. Szánalmas. Ha rajtam múlna mindenki olyan lenne, mint a 300 színészei. :D


De ezen sem múlik semmi. Sokkal inkább azon, hogy határozott, domináns vagy-e. Van-e önbizalmad, vagy a környezetedtől várod, hogy elismerjenek. Fontos, hogy szociális légy, jól érezd magad társaságban és ők is jól érezzék maguk veled. Lényeges, hogy akard a kiszemelt csajt, de ne szükséged legyen rá. Kell valami értékes hobbi a zenehallgatás és az olvasás mellé.


Nem szabad várni hogy a sült galamb a szádba repüljön. Nem fog hozzád odamenni egy csaj sem, hogy kellesz neki, neked kell megtenned. (Előfordulhat pesze, hogy a csaj nyit meg, de az a ritkább.)


Ezeket kell szem előtt tartani, nem a világra fogni a tehetetlenségedet.

2009. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Jah, ez kimaradt. 18/F
2009. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
igaza van az utolsónak! nem a pénzre megyünk...az nekem is van miért kellene az övé...?! féltékeny vagy :) 17L
2009. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem mentem a pénzes pasikra. Nem mondom, hogy nem jó, ha van, de nem tartottam, nem tartom és nem is fogom lényegesnek tartani. Egy nő tudjon anyagilag független lenni és maradni! Azokat a nőket, akik a pénzes pasikra buknak életképtelennek tartom, egyedül nem állnának meg a saját lábukon. Vagy az aktuális pasin élősködnek, vagy a szüleiken, egyedül "éhen halnának".
2009. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

légyszives küldj egy képet h kb milyenek ezek a "gazdag, vasalthajú, üresfejű nyomik"..kiváncsi vagyok h kb milyenre gondoltál..:D(elég google ről)

egyébként azért mert a gazdag, vasalthajú, üresfejű nyomik olyan helyesek :P meg nagyon tudnak szeretni **

2009. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ide illik, de azért leírom: Nekem egy olyan csaj tetszett, akinek az anyagi helyzete ezerszer jobb volt, mint az enyém, és ezért nem mertem kezdeményezni nála.
2009. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Errefelé a vasalthajú csóró kis szépfiú, aki többnyire zsebpénzből él még, néha lyukas a zsebe. De igen, rájuk buknak a csajok, gyakran már az idősebb lányok is. Szerintem azért mert szebbek, jobb a külsejük mint egy gazdag, elhízott csúnya fiúnak..
2013. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!