Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy állítólag szép vagyok, mégsem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
A környezetem szerint szép vagyok, általában tetszem az embereknek, mégsincs senkim már 2 éve, még alakulóban sem. Pedig nem csak a külsőre megyek, csak valami fogjon meg benne. De még a kevésbé helyes fiúknak sem kellek. Nem tartom magam buta lánynak, a korosztályomnál érettebb is vagyok szerintem, viszont tudom, hogy bennem van a hiba, csak nem tudom, hogy pontosan mi lehet, ami ennyire taszító, és hogy mit tehetnék. 18/L
2013. ápr. 2. 23:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Ezt valójában élőben lehet eldönteni. Egy kép, pár sor

kevés ehhez.

2013. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
fenáll a gyanú hogy ribanc vagy...ez nem könnyű dolog de lehet vele teljes életet élni.:D
2013. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy ennyiből nehéz rájönni, csak mégis kíváncsi lennék, hogy mi az oka.
2013. ápr. 2. 23:38
 14/31 anonim ***** válasza:
ha külsőddel valóban nincs gond akkor lehet h nem rossz helyen keresgélsz. vagy sokan úgy vannak vele h "úgyse kellenék neki" aztán meg se próbálnak rádnyomulni. vagy tán túl csöndes vagy? ...ilyesmi lehetőségek jutnak eszembe hirtelen
2013. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Ribanc? Eddig egy barátom volt, eddig csak vele feküdtem le.


Igen, csendes vagyok kicsit..Vagyis, nem az, hogy csendes, inkább nem mindenkinek nyílok meg.:) Lehet, hogy ez a baj..

2013. ápr. 2. 23:39
 16/31 anonim ***** válasza:
fürödj, az növeli az esélyeket... és egy lány attól, hogy szép nem biztos, hogy lesz pasija, ha sok szép lány van körülötted akkor nem biztos, hogy téged szúr ki
2013. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Figyi küld képet és írj magadról, hátha segithetek. (ne parázz csak segítek szívesen ha gondolod)
2013. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
tehát inkább volt egy barátod és azzal le is feküdtél ...
2013. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Vele együtt voltam fél évig, azóta nincs senki.
2013. ápr. 2. 23:41
 20/31 anonim ***** válasza:

Amiket írtál azok alapján nem látjuk meg benned a hibát, ha a külsőddel van a baj, akkor azt kép nélkül meg nem mondjuk, ha pedig más lenne a bibi, akkor ahhoz több infót kéne elárulnod =).

18/f

2013. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!