Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan felnőtt nő, akinek az aranyosnak, cukinak nevezett fiúk jönnek be, állítólag szép szemekkel?

Figyelt kérdés
Felnőtt vagyok, de ezeket mondták rám lányok, csak a probléma az, hogy ezek a lányok kb. 13-16 évesek lehettek max. Meg mindig azt hiszik, hogy max 17 vagyok, közben meg 22.

2012. szept. 23. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Lassan 24 leszek, de állandóan elkérik a személyim a szórakozóhelyeken vagy ha alkoholt akarok venni. Egy darabig zavart, de inkább arra gondolok, hogy 30+ évesen mennyire fogok örülni ennek a pár mínusz évnek...

Na de hogy a kérdésre is válaszoljak: Mivel "babaarcú" csaj vagyok, engem abszolút nem zavar, ha a pasi se az az alfahím alkat, tetszenek a huncut mosolyú, kisfiúsabb férfiak is. Bár azt azért szeretem, ha nálam magasabb.

2012. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Növessz borostát.
2012. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt még hányféleképp fogod megkérdezni??????
2012. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

22 évesen jó ha 17-nek nézel ki.

Kimondottan tetszik.

2012. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az aranyos férfi az igazi.
2012. szept. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak annak mondjäk azt hogy szep a szeme, aki tenyleg ultraronda. Elmondom hogy a szeme mindenkinek ugyan olyan kb...

Am meg minek neked idösebb nö? Az beteg...izgulj inkäbb a 17-18 evesekra az valo neked.

22F

2012. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kistál_és_a_torz ***** válasza:
Már hogy lenne ugyanolyan szépségű szeme mindenkinek ?
2014. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!