Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy állítólag szép vagyok, mégsem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
A környezetem szerint szép vagyok, általában tetszem az embereknek, mégsincs senkim már 2 éve, még alakulóban sem. Pedig nem csak a külsőre megyek, csak valami fogjon meg benne. De még a kevésbé helyes fiúknak sem kellek. Nem tartom magam buta lánynak, a korosztályomnál érettebb is vagyok szerintem, viszont tudom, hogy bennem van a hiba, csak nem tudom, hogy pontosan mi lehet, ami ennyire taszító, és hogy mit tehetnék. 18/L
2013. ápr. 2. 23:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ha még alakulóban sincs, az szerintem azt jelenti hogy nem vagy elég nyitott, esetleg nem olyan a kisugárzásod, vagy a szépséged mellé kevésbé barátságos az arcod, ilyen is van :)
2013. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

hmm oké akkor nézzük a többi lehetőséget


1.nem vagy te olyan okos csak hiszed

2.uncsi vagy

3.beképzelt vagy meg flegma

4.rossz a kisugárzásod taszítod a népet :D

stb stb

2013. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
én randiznék veled szió :D
2013. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

ja, nálam is ez a téma, mindenki szerint szép vagyok, de senki nem akar velem járni

nemrég kiderült mi volt... egy csaj aki rühell, elterjesztette hogy nemtomhány pasival lefeküdtem. olyan pasikkal, akik nagyonnagyon nem helyesek szegények, szóval én nem akartam tőlük semmit.

hát persze hogy egyik sem tagadta le, nekik büszkeség ha azt hiszik, voltam velük

így minden normális azt hiszi, orvas k vagyok, aki csak a lúzerekre hajt

nem is lesz pasim ebben a városban, meg ahova terjed a híre

szóval hasta la vista hungary, irány olaszország, ott talán lesz tartós kapcsim

2013. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszadónak szeretnék idézni


"Bajnokok, vesztesek, mindkettő egyremegy

Nefigyeld, hogy néznek rád azok az emberek

Akik nem látnak beléd, mert nekik annyi is elég

Hogy mások azt mondják, micsoda egy szemét

Szerinted szeretni vagy szidni a könnyebb?

Holnap megbánják azok, akik tegnap leköptek. "


szóval aki normális az megpróbál ismerni aki meg hisz a pletykának az úgy is hülye és nem érdemes ismerni.

2013. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy szép csak azt hiszed!!!!!!!!!! Liba!!
2013. ápr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

kedves 25-ös... nem így van, ha a sértett, elutasított kanok már csak büszkeségből is, de azt mondják hogy igen, megvoltam nekik, elhiszi a normális is!

sajnos!

merthogy Pasi mondja, akkor nem hazugság... ja... nem

2013. ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
48%

nem csodálom h rühell valószínű értelmesebb lehet nálad, mert te az írásod alapján hát inkáb hagyjuk :D


inkább azon gondolkodj hogy a pletyka részleteiben volt e csak kamu :D

2013. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Egy kép jöhet nekem is, akkor mondok véleményt a külsődről, a belsődről meg írj minél többet!

A kisugárzásodat meg csak élőben látnánk, de mosolyogj sokat! ;)

2013. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Végül is fennáll a lehetőség, hogy tényleg szép, kedves és okos vagy, csak épp valami világméretű összeesküvés keretében az összes férfi direkt elkerül, de az Occam borotvája elv alapján valószínűbb, hogy a környezeted hazudik, és ronda vagy.
2013. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!