Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már egy kapcsolatban "kevésnek" magatokat? Hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

A párom sem kőgazdag de mégis megvan mindene amit szeretne amit meg nem azt megszerez mert kitartó állhatatos valahogy jól tud lavírozni az életbe, én meg egy kész szerencsétlenség vagyok...

Labdába sem rúgok mellette, és úgy érzem ez egyre nagyobb gátat vet közénk mert ő elvárná, hogy én is hasonlóan sikeres legyek az életemben mint ő hisz csak igy tudjuk egymást előrevinni és nem hátráltatni. Én viszont úgy érzem (mégha nem is akarok a terhére lenni) inkább lefelé húzom :(

Mit tegyek, hogy ne menjen tönkre emiatt a kapcsolatunk?


2013. ápr. 3. 10:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezek az ő elvárásai, ezt ő mondta, vagy te gondolod így?
2013. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Ennek a kapcsolatnak vége. Ami nálad már elég régóta beindulhatott: rejtett irigység. Még nem tudatosult benned, de mindaz amit itt leirtál-ezt mutatja.
2013. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én gondolom így. Előtte igyekszem magam erősebbnek mutatni, palástolni hogy valójában nem halad az életem semerre.
2013. ápr. 3. 10:24
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy, örülök, hogy jól mennek a dolgai és támogatom is benne!
2013. ápr. 3. 10:25
 5/20 anonim ***** válasza:
Akkor nincs akkora baj. A probléma a te önbecsüléseddel van. Gondolkodj el rajta, miért érzed magad sikertelennek. Van munkád? azzal foglalkozol, amivel szeretnél? mi tenne boldoggá és teljessé az életben?
2013. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennek egyetlen megoldása van: felszívod magad és változtatsz. Szerintem az emberek többségének jön ilyen mélypont az életébe, és az embereket egy durva csoportosítással kétfelé lehet szegmentálni: az egyik megmagyarázza magának, hogy reménytelen, a másik meg nem hajlandó elfogadni és tesz ellene.


A te legnagyobb hibád, hogy TE azt mondod magadnak, hogy egy "kész szerencsétlenség" vagy. Szerintem ilyen béna ember nem létezik, csak olyan, aki ilyen bénának tartja magát! Keresd azt, hogy miben vagy jó és ne félj lépéseket tenni! Ismerem a hozzáállásod: azt hiszed, bármit csinálnál, úgyis hülyeség, pedig nem az! Az a hülyeség, hogy folyton meggyőzöd magad erről.

2013. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4-Hidd el, hogy az, csak még magad előtt sem tudatosult. Én a másik oldalon voltam, az illető meg a te oldaladon. Ugyan ez volt...ráadásul ő diplomás volt-én nem, és mégis én emelkedtem, ő sülyedt.
2013. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
4-és még annyit a történethez, hogy folyamatosan emeltem, erősitettem, "alá segitettem" és mégis csúszott, mégis kevesebbnek érezte magát és dühítette, hogy velem mi van, mert 100x több hátránnyal indultam az életben mint ő, és mégis így volt.
2013. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát nálunk is pont ez van. Én vagyok a diplomás és nem tartok sehol még munkám sincs ő meg felfelé ívelő karrierrel büszkélkedhet és minden sikerül neki amibe belekezd. Én most még egy nyamvadt munkaügyi tanfolyamot sem tudtam elkezdeni mert nem vettek fel. Már csak nevetni tudok hogy lehet valaki ennyire lúzer mint én... amibe én belefogok az kudarcra van ítélve. Mintha átok ülne rajtam.

Pont tegnap beszélgettünk erről és mondta, hogy szeretné ha végigcsinálnám a tanfolyamot lenne egy jó munkám. De hogyan amikor fel sem vettek?! Ő nem látja a problémákat semmiben. Én meg nem látom a lehetőséget a problémáktól. :)


De miért ilyen fontos egy párkapcsolatban az, hogy a másik mit végzett, hol dolgozik, mennyit keres, miben jó? :( Szerintem nem erről kellene szólnia a dolognak. Hogy engem elhanynak azért mert nincs szép felfelé ívelő életem.

2013. ápr. 3. 10:40
 10/20 A kérdező kommentje:
elhagynak* bocs
2013. ápr. 3. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!