Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha ilyen helyzet állna fent a párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Van egy, nem szívesen nevezem így, egy ember(srác), aki megakarja fektetni barátnőmet mindenáron. Egy cseppnyi tisztelet nincs benne a kapcsolatunk iránt. Folyamatosan fűzi a barátnőmet. Mit tegyek? Hagyjam inkább és majd megunja ... és törődjek a jövőnkkel, épp tervezem barátnőm eljegyzését...

Vagy pedig verjem nagydobra a dolgot, keresem meg a gyereket és alaposan beszéljek a fejével. De félek ha bizalmatlanságra adok okot barátnőm nem hisz bennem többé.


25/f


2013. ápr. 3. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a barátnőd ügye, ha nem kéri a segítségedet, akkor biztosan tudja kezelni a problémát.
2013. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

nemtudom én diszkréten verném agyon a srácot.

Ha hagyod akkor puhány vagy

ha a szép szobol eddig sem értett akkor meg feleslegesk optatni a szádat.

B+ Férfi vagy védd meg ami a tied különben b*szhatod az esküvöt meg a szép jövőtőket...

2013. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiába kotor a barátnőd után ezer pasi, ha a barátnőd szíve a tiéd. Itt a barátnőd is hunyó, hogy nem épiti le a tagot..vagy ha már leépitette, csak kotor, akkor nem kell vele foglalkozni..Viszont a barátnőddel feltétlenül beszélj..
2013. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ezt neki kell lerendezni ill megmondani, hogy foglalt és kár pedálozni a srácnak, Te ne csinálj semmit N
2013. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2-Itt nem az erő harca van..
2013. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 10:44

nézd én erre érzékeny vagyok nagyon. Ha megdicsérik a baártnömet az oké, még büszke is vagyok. Ha megbámulják még az is oké, mert érthető.

De maikro valaki nincs arra tekintettel, hogy a lány foglalt, ettől felforr a vérem. Nem vagyok eröszakos ember ne értsetek félre, de én ilyenkor egyszer figyelmeztetném a tagod uriemberként diszkréten, de erőteljesen, hogy érezze nem viccelek.

Ha ebből sem tanul akkor bennem is elpattan valami.

2013. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Na hát, ismerős szitu me velem is megesett, bár én bíztam a barátnőmben mert nem olyan tipus volt és teletömte a fejem a hazugságaival pl hogy csak engem szeret, meg nem tudna nélkülem élni bla bla bla. SZal itt a kérdés hogy a barátnőd mennyire utasítja el a srácot. Me ha jobban van vele nagy baj. Ásznak érzi magát szal arra is fel van készülve hogy verekedjen veled és ha esetleg megvered attól még nem fog leállni. A csajnak kéne elküldenie a p*csába igazságszerint. A nők gondolkodási menetét nem lehet ilyenkor megérteni mert ők vagy azt várják hogy bízz bennük, vagy azt hogy védd meg ami a tiéd, jelen esetben beszélj a gyerekkel. Én lehet pofánverném nem tom:D Amúgy itt inkább a csajon függ hogy mennyire szeret téged. Ha szert akkor nincs mitől félned de ja megértelek hogy idegesít, engem is idegesített egykor a dolog.


21/F

2013. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6-Ezt csak ésszel és szívvel tudod megoldani-ököllel nem.

Azt a nőt ezer lóval sem tudják mellőled elvontatni, aki szeret téged.Jőhet a fehérparipás mercis krapek-semmit nem fog jelenteni...ha: szeret a nő. Ha nem szeret: egy-két mézes madzag(ékszer+wellness+ruci vásárlás) bedobás után már az ágyában van a tagnak.


Ennyire egyszerű.

2013. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A barátnődnek már le kellett volna koptatni a fazont. Ha nem tette meg, sanszos hogy imponál neki a srác. Mindenképp a barátnőddel kell elbeszélgetned, ezt a "verekedősdit" pedig hagyjad, mert csak magadat járatod le. Egy intelligens ember nem az öklét használja. Ezt sose felejtsd el. A barátnődnek mond el hogy nagyon idegesít téged a srác örökös próbálkozása és legyen szíves leállítani.

Ha ezek után sem állítja le, akkor bizony nagy gondok vannak a kapcsolatba.

Ha megpróbálta leállítani, de a srác továbbra is megy utána, akkor KELL és ÉRDEMES elbeszélgetni a gyerekkel.

Megkeresed és megmondod neki hogy ne keresse a barátnődet mert rohadtul nem érdekli őt. És fel lesz jelentve zaklatásért ha nem áll le.

2013. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha barátnőd velled akar leni akor feleslegesen próbálkozik a srác ugyse jőn ösze neki mert hozád lesz hüséges. Viszont hanem hüséges a barátbőd akor lesz másik srác is és nem verhetsz meg mindenkit. Ráadásul ha anyira oda van érte akor egy verés ezen nem segit viszont ez a kapcsolatotokban polémát okozhat ha megvered és csak neki segitenél vele.

A legjobb ha rájuk hagyodd.

F/23

2013. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!