Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, ha egy fiú azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, ha egy fiú azt mondja nem akar többet csak szexet, és tőle lehetek mással is még a saját bátyjával az se zavarná. Akkor miért mondta nem zavarja? Többi lent.

Figyelt kérdés
Erre mikor belementem, hogy találkozok a tesójával, persze csak beszélgetni, utána egyből megkérdezte, ugye tényleg nem volt több, csak beszélgetés, nem pedig az amit ő mondott, hogy nyugodtan lehetek a tesójával.

2013. ápr. 3. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsiság szerintem, nekem is szoktak más pasik után érdeklődni azok akikkel csak szexelni szoktam.
2013. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kötetlen szexkapcsolat... de a tesóját inkább tényleg hanyagold! :D
2013. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tesójával nem is lennék sose, alapból az öcse miatt!
2013. ápr. 3. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
na, szerintem a tesójára mégiscsak féltékeny (meg talán a haverjaira is), ismeretlenekre nem. és ne tudjon róla... nem is érdekli! szerintem
2013. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért, se értem miért féltékeny ennyire, még a bátyjára is, mert épp ő írta mikor megmondtam bejelölt a bátyja, legyek vele is.
2013. ápr. 3. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
írta... lehet pont a bátyja volt a gépnél.. mekkora poén lenne! xD :DDD
2013. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs kizárva, mert mindig gépről írta az öcse és hozzá tudott férni a géphez, ha akart, és épp nála volt. Meg a bátyja írta mindig legyek vele is.
2013. ápr. 3. 23:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként cseppet sem zavar, hogy valójában mind a kettő szimpla luknak tekint, aki leápolja az egyiket, s a másik meg vágyik rá??? ... Na jó tudom, hogy nem zavar, mert akkor nem csinálnád a kisöcsivel sem. De azért köszönet a férfitársadalom nevében, hogy létezel, s léteztek ti lányok, akik igénylitek, hogy csak meglegyetek rendesen csinálva, s semmi több. Jó ez, hogy nem kell minden ilyen nőre tízezreket költeni. :D
2013. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!