Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti kiakadnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kiakadnátok, ha a barátotok elfelejtene felköszönteni titeket a szülinapotokon?

Figyelt kérdés

Pláne, hogy már napok óta erről beszélek. Mondjuk az elég parasztság lenne, ha mondanám neki, hogy hé, ember, köszönts már fel, de utaltam rá, hogy valamit elfelejtett. És erre még ő haragszik meg rám, hogy nem mondom meg konkrétan, mit. Nem jut eszébe, hogy a barátnőjének szülinapja van. Ez csak nekem esik rosszul?

Lassan már 4 hónapja vagyunk együtt, és ennélfogva ez az első ilyen együtt töltött szülinap...



2013. ápr. 3. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
igen..
2013. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
az én pasim még a húsvéti ünnepeket is elfelejtette, azóta nem is beszéltem vele, vegye észre magát! egyébként bunkóság
2013. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a húsvéti ünnepeknek mi köze van ehhez?:D
2013. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha tudja hogy mikor van a szülinapom és még egy üzenetet se ir akkor nagyon rosszul esne és biztosan elöbb utóbb szóvátenném neki.
2013. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A négy hónap nem olyan hosszú idő,hogy észben tartsa,mert ha hosszabb ideje lennétek együtt akkor tényleg bunkóság lenne tőle. Természetesen ezzel nem védeni akarom. Ennél sokkal bukóbb dolgokkal fogsz majd találkozni az életben.Sajnos nem a te pasid az egyetlen aki elfelejti a csaja szülinapját.
2013. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a nemes esemeny a mai napon van? Lehet, hogy valami meglepetest szervez vagy barmi.. Ha nem, akkor gaz, ja. Amugy Boldog Szuletesnapot :)
2013. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi ilyen sajnos. Hosszú évek után meg egyre inkább.... (Tisztelet a kivételnek!)
2013. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Húsvétos választ én sem értem. :-)
2013. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
már volt sok ilyen kérdés, és az lett a vége, hogy a barátjuk este meglepte őket valamivel. azért nem köszöntötte fewl előtte, mert titkos meglepi volt. Amúgy meg ha ilyen dátumok terén rossz a memóriája, azzal nem tudsz mit kezdeni.. nekem is van egy fiú ismerősöm aki a saját névnapját nem tudja.. Szóval ha ilkyen akkor ne bántsd!
2013. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem, ha csak így elfelejtené, de tudja mikor van. Én is sok mindent elfelejtek. De ha esetleg FB-on írna az üzenőfalamra személyes felköszöntés helyett, akkor akadnék ki...
2013. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!