Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! 169 cm magas pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 169 cm magas pasival összejönnétek vagy ez már nagyon alacsony szerintetek?

Figyelt kérdés
Ennyi vagyok és magasabb már nem leszek.

2013. ápr. 3. 17:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
61%

Jeremy Renner, Javier Bardem, Tom Cruise, Daniel Radcliffe, Al Pacino, Robin Williams, Ben Stiller, Mark Wahlberg, Dustin Hoffman, Jason Statham, Robert de Niro


Mi a közös bennük? Az, hogy nagy sztárok és hogy mind-mind közelebb vannak a 170 cm-hez, mint a 180-hoz.

2013. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
39%
Hat ami azt illeti az eleg alacsony... en 174vagyok volt mar 172cm magass baratom es mindegy hogy o volt a nagy szerelmem vagy talan meg az is a szivem melyen, az a 2cm miatt en mindig rosszul ereztem magam es mindenki minket bamult es nagyon zavart... ha nem kellett kimenni a hazbol minden ok volt de ha valahova elmentunk szinte szegyeltuk hogy egy par vagyunk...Lehet hogy hulyesegnek hangzik de mikor a pasidnal -aki ugyebar valaki akivel jol erzed magad, aki mellett biztonsagba erezheted magad es akivel barhol megjelenhetsz- alacsonyabb nalad az kellemetlen...egy ev utan szakitottunk emiatt mert mar annyit vitaztunk ezen hogy nem birtuk tovabb... Minddenkepp nalad alacsonyabb lanyt keress...
2013. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem szoktam randizni és még nem volt komoly párkapcsolatom.
2013. ápr. 3. 18:03
 14/29 A kérdező kommentje:
de fogadok, hogy ezek a sztárok is magasabbak mint 169 cm. :\
2013. ápr. 3. 18:05
 15/29 A kérdező kommentje:
Sok 169 cm alatti lányt ismertek? Amúgy pár centi pluszban és nem érezném annyira kellemetlenül magam, de így, hogy 170 cm se vagyok. Így nem tudok ezzel megbékélni. Egyszerűen valahogy nem megy.
2013. ápr. 3. 18:06
 16/29 anonim ***** válasza:
65%

Én is annyi vagyok körülbelül, szóval igen. :)

Picit alacsonyabbal is, de 1-2 fejjel kisebb fura lenne.


17/L

2013. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
43%

Akkor húzd ki magad. :D Ugye milyen kár, hogy a pasiknak nem találtak ki platformos cipőket.

Na jó, viccet félretéve... a legtöbb lány 164-165 körül van, ez a legáltalánosabb és leggyakoribb magasság a nőknél, vagy még kisebb, de az ritkább. Biztos, hogy fogsz találni lányt, aki elfogad így téged. Én is azt tanácsolom, hogy az alacsonyabb kategóriában keresgélj. Bár én is 170 fölött vagyok (lány). Tudom, hogy sablonos szöveg, de meg kell tanulnod elfogadni magad, mert a magasság olyan, amin egy férfi nem igazán tud változtatni, a nők is csak a magassarkúval tudják megoldani a komplexusukat. Egyébként, egy kérdés hozzád: te össze tudnál jönni egy +170-es csajjal?

2013. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem tudnék nálam alacsonyabbal összejönni. Ha nagyon szeretném se vágnék bele vagyis nem tudnék bele szeretni se. Engem fél centi is zavarna, sőt még ha egymagas velem is. Szóval 168 vagy ennél alacsonyabb akivel eltudnám képzelni.
2013. ápr. 3. 18:16
 19/29 A kérdező kommentje:
"a legtöbb lány 164-165 körül van" - ez nagyon jól hangzik. ez tényleg így van vagy csak bátorítani szeretnél? :)
2013. ápr. 3. 18:17
 20/29 anonim ***** válasza:

13: Elhívtál már valakit?

Hány embert?

2013. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!