Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy nálam magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy nálam magasabb lánnyal, meddig tarthat a dolog?

Figyelt kérdés
Sokat olvasok itt, hogy alacsony srácoknak sose lesz barátnőjük, nekem lett én olyan -170cm vagyok, de a lány magasabb nálam. Olyan 6-8cm-el biztos ő a nagyobb, de nem szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, hanem barátitársaságban, asztalnál ülős, beszélgetős helyen. Mire már feleszméltem, kint csókolóztunk az udvaron és lerúgta a magassarkúját, mert pipiskedtem. :) Azóta együtt vagyunk, csak szeretném tudni, hogy ítéli meg ezt a társadalom.

2012. dec. 18. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért érdekel, hogy ítéli ezt meg a társadalom? Ne mások értékítéletei és véleményük alapján éld már a szerelmi életed.
2012. dec. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most itt névtelenül kérdezek, persze nem is érdekelne, ha kellemetlen válaszokat kapnék, de ennek ellene voltam idáig, most meg belecsöppentem. Egyszerűen csak érdekel mit mondanak mások, nem ez alapján fogom élni a szerelmi életemet.
2012. dec. 18. 00:18
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Pipiskedtél? WTF?


Egyébként imponálóak a magas nők, és ha a lányt nem zavarja ez, akkor ki nem székeli le? :-D

2012. dec. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, pipiskedtem, mert magassarkúban sokkal magasabb volt! ;)
2012. dec. 18. 00:20
 5/14 anonim ***** válasza:
gondolom jóképű vagy azért sikerült felszedned vagy kigyúrt vagy
2012. dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát kigyúrt nem vagyok, de remélem, hogy jóképű vagyok, vagyis nagyon örülnék ha ezt gondolnák rólam sokan! De amúgy nem hiszem, hogy valamelyik is közrejátszott, nagyon sokat beszélgettünk és egyszer csak elkezdtünk csókolózni és jöttek a dolgok egymás után.
2012. dec. 18. 00:29
 7/14 Shai-Hulud ***** válasza:
82%

Nos, ha ez neked is jó, meg neki is jó, akkor bárki másnak nem sok köze lehet a dologhoz.

Ne az érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólatok, nem másokkal vagy együtt, hanem vele.

Ha jól megvagytok, társra találtok egymásban, akkor hidd el, hogy nem a testmagasság a fontos.


Hogy meddig tarthat a dolog? Ez kizárólag rajtatok múlik! Ha kialakul köztetek az az érzelem, ami összeköthet titeket, akkor nagyon sokáig, akár egy életen át is tarthat. Ismétlem, CSAK RAJTATOK MÚLIK!!!

2012. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi az építő jellegű választ!
2012. dec. 18. 00:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér!
2012. dec. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos meg fog csalni egy magasabb, jóképű, izmos, testes, mackós sráccal. Ez a természet rendje, a nők ösztönlényeg, beléjük van kódolva, hogy egy alacsony srácot sosem tudjanak őszintén szeretni, sosem tudnak vonzódni egy hobbithoz. Csak kinevetik és lenézik az alacsony srácokat. Engem egész életemben lenéztek és gúnyoltak és mára ott tartok, hogy szívem szerint ölnéék, de sajnos túl jó ember vagyok még ahhoz, hogy másnak ártsak, de gondolatban megtettem már. Szörnyű úgy élni, hogy sosem lehetsz boldog a külső adotsságaid miatt és örökre sikertelenségre vagy ítélve a másik nemnél, hiszen mindegyiknek a magas, jóképű, izmos, pénzes pasik kellenek. Még egy mackós, sörhasú is jobb egy törpénél.
2012. dec. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!