Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! 169 cm magas pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 169 cm magas pasival összejönnétek vagy ez már nagyon alacsony szerintetek?

Figyelt kérdés
Ennyi vagyok és magasabb már nem leszek.

2013. ápr. 3. 17:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
15: Igen.
2013. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
20: Még nem hívtam el senkit randizni kimondottan. Csak bulikban ismerkedtem, de már vagy 1 éve nem járok sehova.
2013. ápr. 3. 18:30
 23/29 A kérdező kommentje:
21: Ennek örülök. Lehet, hogy csak a magas lányokat veszem észre és olyan mintha sokkal többen lennének 169 cm fölött mint alatt!? Annyira mániámmá vált volna ez a dolog? :(
2013. ápr. 3. 18:31
 24/29 anonim ***** válasza:
43%
22: EZÉRT nincs kapcsolatod!:)
2013. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
43%

23: Nyilván.:)

Keress társkeresőben, ott magasságra lehet szűrni a találatokat.

2013. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
43%

Az előző válaszodat kijavítanám, ha így értetted: "Nem tudnék nálam alacsonyabbal összejönni" az alacsonyabb helyett gondolom magasabbat akartál írni:)

bátorítani, mert ez az igazság, nem hazudok. 1-2 éve olvashattam egy női portálon, hogy mettől meddig számít alacsonynak, középnek (átlagnak, amilyen a legtöbb nő), és mettől magasnak egy nő. Az átlagos mellé odaírták, hogy 164-165 cm, + ez a leggyakoribb. Valamint tapasztalatból is írom, ha megyek a buszon, metrón, villamoson, eléggé kiszoktam tűnni a többi nő közül a 174 cm-es magasságommal. :)) Jóval alacsonyabbak nálam, pedig lapos talpú cipőbe vagyok, és ők is. Régebben viszont engem ez zavart, a sírógörcs kerülgetett, hogy miért vagyok ennyire különc, meg gnóm, hogy minden lány alacsonyabb nálam. De mára már imádom a magasságom, és büszke vagyok rá, biztos, hogy nem akarnék alacsonyabb lenni, mert megtanultam elfogadni magam, + sok srác mondta már nekem, hogy imádják a magas, vékony nőket. :)

2013. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, a női átlagmagasság 164 cm hivatalosan. Nagyon sok nő alacsonyabb, mint 164 cm. Nyilván vannak magasabbak is, hisz ezért átlag magasság.

Szóval no para.

De ez amúgy hülyeség. Csak a gyerekeknél probléma ez.

2013. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Olyan lány eltudna fogadni engem 169 cm magassággal aki 164 cm vagy magasabb kellene neki?
2013. ápr. 3. 21:51
 29/29 A kérdező kommentje:
26-os! Igen, elírtam. Szóval 0-168 cm ami szóba jöhet. :) Nem tudnám megmondani, hogy lefelé mennyi a határ, de felfelé a 168. Legalább Neked nem kell magassarkúra költeni. :) Amúgy tényleg nagyon szépek a vékony magas lányok. Nekem is bejönnek, de én kis s*ggdugasz mit akarhatnék tőlük? :) Szóval nem. Alacsonyabb kell nekem meg szóba se állna velem magasabb és talán ez így is van jól, de... Egy 164 cm magas lány például nem szeretné ha a pasija legalább 1 fejjel magasabb lenne vagyis 170+ cm?
2013. ápr. 3. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!