Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy visszakaphas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy visszakaphassam őket vagy hogy túllépjek rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 29 éves pasi vagyok,egy olyan kérdéssel fordulnák hozzátok

hogy 1 éve lett vége egy komoly kapcsolatom,eljegyzéssel összeköltözéssel.Annyit kell

tudni hogy az ex-páromnak volt gyermeke és én elfogadtam a gyermekét és a gyermeke

is engem.Közben tönkrement a kapcsolatunk valamilyen oknál fogva amit én konkrétan nem tudok

a mai napig is.Megtörtént az is hogy a volt párom gyermeke hozzám fordult segítségért

ha volt valami gond velük és ez jól esett nekem hogy még emlékszik rám a gyermeke és bízik bennem,és

én természetesen segítettem is.

Anno meg is állapodtunk a volt párommal hogy barátságot megtartjuk igaz én még a mai nap szeretem

őszinte szívből amit ma kevés ember tud de mindig a szívem vezérel és mindig berág rám ha

megmondom neki hogy szeretem öt és a gyermekét.Mit tehetnék hogy visszakaphassam őket vagy hogy

túllépjek rajta?Igaz én szeretném őket visszakapni.Mert nem tudom őket elfelejteni.Normális válaszokat szeretnék kapni.Köszönöm.


2013. ápr. 3. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még azt se tudod, hogy pontosan mi nem volt jó a kapcsolatotokban és hogy mi miatt szakítottatok, mi hogyan segítsünk?

Jó lenne kideríteni, hogy mi volt a probléma, miért romlott el a párkapcsolatod a menyasszonyoddal, és ezt kellene helyre tenni.

De ha ő "berág rád", ha megmondod neki, hogy még mindig szereted, akkor lehet, hogy érdemes lenne elgondolkodnod, hogy van-e értelme erőlködni? Ne fuss olyan szekér után, ami nem akar téged felvenni.

Inkább járj el otthonról, szórakozz, ismerkedj, és próbáld meg elfelejteni. Az idő segít. Csak szerezz minél több új ismeretséget, hátha köztük találod majd meg azt a lányt, aki tényleg a társad lesz.

2013. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az volt a kapcsolatunkban a probléma hogy volt 2 gyermeke és amikor elköltöztünk csak az egyik gyereket tudtuk elhozni mert az elözző kapcsolatából nem engedte el a másik gyermekét az előttem lévő párja a csaj szerint.Pedig én szerettem mindkét gyermekét és a gyermekei is engem.
2013. ápr. 3. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!