Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kell tennem, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem, hogy újra visszakaphassam?

Figyelt kérdés
Hosszú és nem tudom mi igaz abból amit mondott,mit higyjek el neki..Egyre kevesebbet keresett aztán szakított velem mert elege lett abból h mindenki őt cseszegeti h mér nincs velem mert csak olyan kifogásokkal jött h tanulnia kell meg már olyan volt mintha hanyagolna..Barátnőm is 1szer bement h kihívja nekem erre felháborodott..Aztán amikor szakítottunk aztmondta nem velem van baja csak rosszul esik neki h egyre többen cseszegetik őt miattam én meg beszélni se tudtam vele mert nem jött ki hozzám és úgy gondoltam ezt azér személyesen kéne megbeszélnem vele..Viszont írta h attól még maradhatunk barátok meg beszélhetnénk és ha megint hiány érzete lesz akk újrakezdhetjük..és ehhez képest mióta szakítottunk nem is beszélünk kerül engem,rám se néz..én pedig nem tudom mit kéne csinálnom mert szarul esik h nem is miattam szakítottunk és mégis így viselkedik velem pedig ő mondta h beszélhetnénk ettől függetlenül..nekem meg hiányzik:/ és rossz h nem tudok már róla semmit mert nem beszélünk,mintha haragudna rám pedig nem vesztünk össze..

2012. dec. 21. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit próbáld jobban összeszedni a gondolataidat, mert így nem csak kusza a történeted, de értelmezhetetlen is.
2012. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kilonit válasza:

Vissza kapni? szerintem ebben senki nem tud segíteni neked csak az exed.

Hogy mit tehetsz? van 1 csomó, úgy nevezett fegyver a nők tarsolyában amivel vissza kaphatják volt párukat:

-tedd féltékennyé

-tégy úgy mintha soha nem is érdekelt volna

-használd a női bájaid hogy felkeltsd az érdeklődését

stb


A nőknek vannak ilyen téren a leg gonoszabb fegyvereik.

Ha meg nem szeretnél ilyen dolgokhoz nyúlni, akkor csak szimplán kezd el őt keresni, néha 1-1 üzenet, "véletlenül" találkoztok meg ilyenek..ha tényleg vissza akarod őt kapni.

2012. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jah..mondjuk igaz kicsit összevissza írtam xD de ha vkinek van ötlete vagy volt hasonló helyzetben akkor azt leírhatja ha szeretné vagy segíthet:/
2012. dec. 21. 10:57
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi:)) sztem ezek segíthetnek:P
2012. dec. 21. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:

4


Ne játssz színházat, egyenes légy a többi meg jön magától..

2012. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Patrik24 ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de ezek: ("tedd féltékennyé

-tégy úgy mintha soha nem is érdekelt volna

-használd a női bájaid hogy felkeltsd az érdeklődését ") szerintem max a tiniknél működnek.

2012. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy arra nem látok jeleket h összejött volna a volt bnőjével és azért ilyen fura..csak erre is gondoltam már mert ugyanezt csinálta 1 ismerősömmel is hogy amikor én megtetszettem neki akk már le se szarta azt a lányt akivel előbb ismerkedett,de csak barátok voltak.
2012. dec. 21. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:
*higgyek
2012. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!