Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit csinálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csinálnátok? Fiúk, szerintetek ő mire vár?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel találkoztam párszor (ilyan randifíling, mozi, pub stb..) nagyon jól éreztük mindig magunkat, de sose beszélgetünk.. úgy értem h facebookon sose ír rám egy újjab talira, a teloszámomat se kérte el, de pl: ha facém kiírom h "valakinek nincs kedve talizni?" akkor ö ír és talizunk és szinte lesi minden kívánságom meg nagyon aranyos és nagyon jól elvagyunk. De ez így nem mehet mindig h csak így talizunk.. Ha ráírom h talizunk az meg nem túl nyomulós? Értelmes válaszokat :)))
2013. ápr. 3. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Unatkozik akkor éppen. Ennyi.
2013. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
minden egyes alkalommal mikor kiírom?
2013. ápr. 3. 18:41
 3/7 anonim válasza:
Szerintem kezdő. Volt már b.nője?
2013. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen volt!! nem is kevés, barátnőm szerint azokat nem vette komolyan és lehet h fél egy komolyabb kapcsolattól!?...
2013. ápr. 3. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben megint kiírnám hogy talizzunk, aztán mikor találkoztoztok valahogy hozd szóba, hogy na majd legközelebb kólázunk. a reakciót figyeled, és attól függően válaszolsz valamit. pl h hétvége? :) ezzel már tudni fogja hogy látni akarod, de nem lesz nyomulós, főleg így szóban. aztán majd szerintem úgyis közelebb kerültök. pl az is beválik ha elköszönésnél kérsz egy ölelést, aztán már hozzákapcsolod a köszönéshez az ölelést, mindig emlékezteted, majd kipróbálod hogy magától is tudja-e. ha nem, akkor talán emlékeztesd, de lehet annak a jele is, hogy nem szeretne közeledni.
2013. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igy hogy nem ismerjük elég nehéz válaszolni. Lehet szeretne jobban megismern.Lehet hogy csak szimplán jól érizi magát veled,de az is lehet hogy szeretne jobban megismerni. De mivel ő nem keres,ne nagyon éld bele magad hogy lessz valami köztetek. 3-as voltam.
2013. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát ezt jol megaszontam XDDD
2013. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!