Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerethetek egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetek egyszerre két embert is?

Figyelt kérdés
Van egy egyéves kapcsolatom, szeretem a páromat. (Bár már nem lángol a szerelem úgy, mint az elején.) Az egyik barátommal (fiú) nagyon jóban vagyunk, ismeri a barátomat is meg minden. De imádok vele lenni. Néha jobban, mint a saját pasimmal. Sokkal boldogabb és vidámabb vagyok, ha ezzel a fiúval lehetek. Olyan spontán velem... beszélgetés közben csak úgy megérint és megölel... és látom, ahogy figyel... annyira édes... de nem akarom a kapcsolatomat tönkretenni, szeretném ezt a fiút elfelejteni. Mit tegyek? Szerintetek Ő érezhet valamit irántam?
2008. jún. 12. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Először azt írod el akarod felejteni, utána meg kérdezed, hogy érezhet-e valamit? Most akkor, hogy is van ez? El kéne dönteni, hogy melyikük a fontosabb.
2008. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem nem nagyon helyes egyszerre ket vasat tartani a tuzben....egyreszt magad miatt sem, mert elobb utobb ket szek kozul a pad ala fogsz pottyani, masreszt nem vagy korrekt a baratoddal...most komolyan, ha a baratod ezt csinalna akkor neked h esne? csak mert szerintem nem jol...szerintem dontsd el azt h az egyeves kapcsolatod fontosabb vagy a "baratod" (habar en nem hiszem h letezik baratsag fiu es lany kozott)... egyszerre ket embert meg nem szerethetsz, szerintem egyiket sem szereted ugy igazan, mely es eross szerelemmel, szenvedellyel. Ha ugy lenne nem gondolkodnal ilyensmin...amugy meg jo tudni, h a vonzalom nem azonos a szerelemmel, es a tarasasag a biztonsaggal...

Remelem nem haragszol h hideget meleget kaptal, de ez a velemenyem...

2008. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Úgyhogy te valami igen nagy ribanc vagy.
2008. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy utolsó kommentelő... nem tudom én mikor járattam le bárkit is azért, mert össze van zavarodva. Nem hiszem, hogy 16 évesen az ember lehet ribanc... őszintén szólva csak neked, csak most leírom, hogy 15 évesen volt először barátom, és ez össz-vissz a második kapcsolatom, egy éve vagyunk együtt, és még nem adtam oda magam neki. És egy darabig még nem is fogom... bár lehet, hogy a te szótáradban mást jelent a ribanc szó... Mindenesetre nagy az isten állatkertje az biztos...
2008. jún. 13. 08:12
 5/5 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a választ, azt hiszem azóta sikerült kilábalnom ezekből a kusza gondolatokból! :) Az egyiket, mint a társamat szeretem, a másikat pedig csak barátként. :)
2008. jún. 13. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!