Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? :S Szereth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? :S Szerethetek egyszerre két fiút?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak barátommal régóta vagyunk együtt szeretem, de nem kapok meg tőle mindent!

Van egy másik fiút őt még ismertem a barátom előtt, rengeteget beszélgetünk msn még nem taliztunk de engem akar, ez a beszélgetés már lassan 1 éve zajlik közöttünk, sajnos tali nem jött össze anyagi okai vannak.

Találkozzak a másik fiúval? Úgy érzem tőle mindent megkapnék. De a barátomat is szeretem


De nem lenne etikus dolog, annyira nem tudom mit csináljak:S



Ötletek?


2010. febr. 12. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
válaszd a barátod. ha anyagiakat akarsz kapni, az régenrossz. a szeretet az a lényeg. én nemvagyok fullgazdag, de a barátnőmne megveszek énis dolgokat, és nagyonsok szeretetet kap tőlem. a másik srácot meg felejtsd el amig ottvan a barátod. neki jobban összetöröd a szivét mind a másik haverodnak akivel MSnen beszélgetsz...ha szereted tarts ki mellette,ha nemszereted, akkormeg hagyd el... én ha velem ilyet csinálna a barátnőm... hát.... lehet hogy egykönnyen rácsmögé jutnék... xD --Chocky--
2010. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem azt mondta, hogy anyagiakat akar kapni..

Sztem talizz vele, attól még nem kell semmit csinálnod vele... aztán talán el tudod dönteni hogy kit választasz.

2010. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

csatlakozok az előttemlévőhőz! a barátod legyen a legfontosabb. a másik csak dugni akar és otthagy téged!

ne hagyd magad! aki meleletted van az a lényeg, és télleg ne csald meg. gondold csak el.neked jól esne ha ezt csinálná a TE hátad mögött?

2010. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, de én mindig próbálom neki mondani h mien igényeim lennének , de nem figyel rám:(
2010. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hupsz ez egy lappal odébb csúszott elnézést a kérdezőtől
2010. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Semmi baj:D


Tudom hogy nem szép dolog, de nem érzem hogy megtenne értem mindent, mikor kérek tőle valamit és utána ugyanúgy folytatja, mondja ő h szeret de nem tudom

2010. febr. 12. 21:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csalnám meg soha!
2010. febr. 12. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szerethetsz 2 fiút egyformán egyidőben. És akit nem szeretsz, annak csúnya dolog játszani az érzéseivel.

Át kell gondolni, hogy kit szeretsz igazából. Hogy a barátoddal akivel rég együtt vagy, mi nem működik. Amit nem kapsz meg, azt beszéld vele, miért nem tudja megadni. Hallgasd meg az ő verzióját is. És gondold át, hogy azzal együtt is el tudod-e fogadni, ha ő azt nem adja meg neked, és úgy is működhet-e a kapcsolat. Ezekre választ kell keresni.

Ha ezek után is ővele akarsz lenni, akkor felejtsd el az internetest.

Ha viszont megállapodtok abban, hogy ez így nem működik, akkor zárjátok le, és jöhet az internetes.

2010. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!