Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg a lányt hogy akar-e velem járni?

Figyelt kérdés
Gondoltam már oLyanra hogy egy szerelmes verset mondok el neki de nem tudom milyet! Vagy milyen környezetben, hogy kérdezzem meg hogy akar e járni velem? Esetleg ha jó ötlet lenne a szerelmes vers valaki írna egy rövidet? vagy irjatok tanácsokat hogy hogy kérdezzem meg! Még nem volt barátnőm, most 15 éves vagyok! (Ezt ugy mellékesen írom hogy a kicsi de azért látszo bajuszomat borotváljam le vagy ne?) :D
2009. szept. 20. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress olyan alkalmat, amikor tudtok beszélgetni. Érdeklődj mit szeret, mire vágyik, persze nem az első alkalommal, előbb-utóbb az is kiderül, mennyi esélyed lesz nála. Ha sötét a bajusz, jól álhat, arctól függ, ha szőke le vele, szur, és nem is látszik...
2009. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
amugy osztály társam de nem igen vagyok hozzá elég bátor h meg kérdezzem akar e járni velem már 2 hete gondolkozok rajta hogy kérdezzem meg! amugy szerintem az lesz hogy levágom! :D jövő hétvégére tervezem, akkor leszünk eggyütt + pár osztálytárs! addigra meg ha negativ vissza jelzést kapok a bajuszra majd vissza nől addigra! :D
2009. szept. 20. 21:42
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szegezd neki egyből azt, hogy járna-e veled. Inkább kérdezd meg, hogy nem lennne-e kedve egyszer kettesben találkozni veled... Hidd el, ez a "Járunk?"-stílus a legtöbb lánynak nem jön be... A bajusz pedig menjen szerintem, hiszen 15 vagy és az ilyen korú lányok többsége nem szereti az arcszőrzetet (tisztelet a kivételnek):)

17/L

2009. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kössz! ezt most emeltem ki és tegnap leborotváltam a bajuszkát :D! és akkor hogy? elmegyek vele párszor randizni és utána kialakul a csók vagy a járnék veled?
2009. szept. 22. 15:12
 5/13 anonim ***** válasza:

egyetértek bajuszt levágni ,de most tényleg.(Oda mész és megkérdezed tőle) ebből csak elhamarkodott dolog lesz .Mivel amit leírtál nem vagytok úgy közel egymáshoz ,hogy ismernétek egymást sztem.Hívd el inkább szünetben legyetek együtt kettesben (: beszélgessetek.

Vers szép gesztus^^magad írd ha szeretnél.

sok szerencsét ^^

2009. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

15:07-es vagyok.

Igen, először szerintem találkozzatok párszor kettesben, ez a járás dolog a legtöbb csajnál nem ilyen durrbele-módon működik=) Ha pedig már randizgattok, akkor persze, jöhet majd a csók, satöbbi.

A vers pedig attól függ, hogy milyen beállítottságú a csaj. Ha romantikus, mehet. Ha kicsit vagányabb, akkor szerintem inkább hagyd. Ha nekem egy srác szerelmes verssel indítana, azzal ásná el magát. De ez tényleg a csaj természetétől függ:)

Szóval a bajuszkától megszabadultál. És mit mondtak az ismerősök, hogy jobb?:)

17/L

2009. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem borotválkozz. :D


És kicsit ez a járás dolgot rákérdezést, hát hogy őszinte legyek, cikinek érzem. :D Szóval a vers aranyos, de ezt embere-válogatja.

Én írogatok szerelmes verseket, és tudom, ez felettébb ciki, de mikor nem volt senkim, ki voltam a világból ábrándulva, akkor úgy írtam egyik másikat, mintha valaki nekem írná. :D

2009. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Naga_Chevalier ***** válasza:

Ha tul sokáig halogatod, akkor ugy jársz mint egyik haverom.

Lecsuszol a csajról. Ne keress üser kivogásokat, csak egyszerűen odamész hozzá és elhívod egy randira ahol már bátran rákérdezhetsz.

!!!NE HALOGASD TÚL SOKÁIG MERT LECSAPJÁK A KEZEDRŐL!!!

2009. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem ne kérdezz rá konkrétan ..ha jóba vagy vele hívd el valahova.aztán ha te is teccel neki avgy érez valamit én megpróbáálnék adni neki egy szájra puszit aztán ha hagygya akkor csók..ha enm akkor pofon lesz avgytaszítás.
2009. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

húú de jók a válaszok! amugy a bajuszra azt mondták többen is hogy jobb dehát talán én voltam az utolsó az osztályban aki el kezdett borotválkozni! :D

Most pénteken eggyütt leszünk (lesz egy másik barátom is de nem számít) azt már elintéztem akkor jobban megismerem és ha legközelebb elhívom valahova nem lesz neki sem fura! köszönöm a válaszokat de ha valakinek van még valami jó öltelte várom!

2009. szept. 22. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!