Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretek egy lányt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy lányt már lassan egy fél éve de még nem járunk hogy kérdezzem meg tőle finoman hogy ő akar e járni velem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szemtől-szembe kérdezd meg tőle, hogy mit gondol rólad, tetszel-e neki.
2011. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb az egyenes beszéd. Ez a nehéz a szerelemben, hogy kb mindenki találgat a másikról és senki se mondja ki, hogy mit érez igazából. Nehéz játszma, de nem lehetetlen.
2011. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor most áljak elé és kérdezzem meg hogy járnál e vele ??? vmi??

de valahogy máshogy hogy téríthetném rá hogy én akarok vele járni??

2011. márc. 27. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én soha nem kérdezek ilyet, hanem összejövök a csajokkal. Randi, ölelés, simi csók stb. Úgy adódik a szitu. El sem tudnék képzelni egy ilyen "beszéljük meg, hogy mostantól járunk" helyzetet.
2011. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd el egy randira. Ha elmegy már fél siker. Amikor ott vagytok elmondod neki hogy régóta tetszik és szeretnéd megtudni Te is tetszel-e neki, szívesen találkozna-e veled máskor is. Ha igent mond, akkor sínen vagy. Onnantól viszont ne barátként viselkedj, hanem úgy nézz a szemébe, úgy érj a kezéhez, úgy öleld meg búcsúzáskor stb, hogy tudja, érezze nem haverkodni akarsz.

36/N

2011. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!