Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez, hogy mással beszél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez, hogy mással beszél?

Figyelt kérdés

Felkereste egy lány a barátomat skypeon, és elkezdtek beszélgetni. A barátom meg is mondta neki, hogy barátnője van, de azt is, hogy attól még beszélgethetnek. (és én ezekről elvileg nem tudok, de megtaláltam...)


Zavaró, nem tudom meddig toleráljon az ember, mivel ez a kapcsolatunk alatt történik, nem előtte ismerték meg egymést.



2013. ápr. 3. 22:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
ja és az évek óta meglévő fiúbarátomra pikkel, értitek évek óta...nem most lettünk azok...
2013. ápr. 3. 23:31
 12/22 anonim ***** válasza:
pedig nem kellene h pikkeljen a BARÁTODRA.. mert az csak BARÁT..
2013. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Dehogynem kellene, minimális féltékenység nélkül minden kapcsolat tré. Barátok között is, nem hogy párkapcsolatban.


Szerintem az ilyesmi nem okés, idővel majdnem minden alkalommal gáz van belőle, nem jó poén.


Én jelezném neki, hogy nem tetszik a dolog, igyekeznék megbeszélni, aztán kitalálni, hogy mi legyen - ha meg tudsz barátkozni a gondolattal, akkor minden szuper, ha nem, akkor meg találjátok ki, hogy hogy lenne mindenkinek jó.

2013. ápr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
ez az, hogy elvileg én nem tudok róla, nem esne neki jó, ha tudná, hogy belenéztem a skypejába (még ha véletlen akkor is...)
2013. ápr. 4. 12:50
 15/22 anonim ***** válasza:
de gondolj bele, ha amúgy nincsenek barátai, akkor ez miért baj neki? rögtön mondta, h van barátnője....
2013. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
tudod ha engem megkerestek pasik, én megkérdeztem honnan ismerjük egymást, majd hagytam őket a fenébe, nem pedig "attól még beszélgethetünk :)"
2013. ápr. 4. 13:00
 17/22 anonim ***** válasza:
én is beszélgetek itt másokkal, megosztjuk a tapasztalatainkat. azt akarod, h csak te létezz neki? nem flörtölt, meg semmi..
2013. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
rendben, még nem, a lány hadd másszon csak rá
2013. ápr. 4. 13:09
 19/22 anonim ***** válasza:
te miért vagy ennyire féltékeny? mellesleg skypon keresztül h tudna rámászni? egyszerűbb lenne, ha megmondanád neki h mi volt, és megkérdeznéd tőle, mint h itt féltékenykedsz....
2013. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy féltékeny a fiú barátaimra, plusz nekem olyan sok ismerősöm van (meg ki tudja kivel beszélgetek), örül végre, hogy neki is lett egy.


Innentől kezdve az ő bizalmával van baj, meg a féltékenykedésével, inkább kompenzál, minthogy kifejtené nekem a kis érzéseit...

2013. ápr. 6. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!