Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez, hogy mással beszél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez, hogy mással beszél?

Figyelt kérdés

Felkereste egy lány a barátomat skypeon, és elkezdtek beszélgetni. A barátom meg is mondta neki, hogy barátnője van, de azt is, hogy attól még beszélgethetnek. (és én ezekről elvileg nem tudok, de megtaláltam...)


Zavaró, nem tudom meddig toleráljon az ember, mivel ez a kapcsolatunk alatt történik, nem előtte ismerték meg egymést.



2013. ápr. 3. 22:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Aha. Szar duma.

Ő nem csinált semmi rosszat, te vagy itt a hisztis pics@.

2013. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Motmár nem hisztis leszek, hanem kompenzáló: régen megkeresett egy pasi, és mindenfajta kommunikációt visszautasítottam, most felveszem vele a kapcsolatot, miért ne beszélgethetnénk?
2013. ápr. 12. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!