Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudná nekem valaki árulni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudná nekem valaki árulni, hogy hogyan alakul ki egy valódi tényleges kapcsolat?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert nekem ez valahogy soha nem jön össze és elképzelhetetlen..


Ti megcsókoljátok az első randin a lányt, és tapizzátok?


Mit mondtok neki hogy kapcsolatot akartok vagy semmit nem mondtok ahogy én is csinálom csak van vonzalom és találkozási szándék?

Lányok ti hogy álltok ehhez az egészhez?

Csak baráti körön keresztül ismerkedtek..?


Hiába a randik, hiába a találkozási szándék hiába minden nem vagyok esélyes..


Ennyire ronda lennék vagy ennyire rossz vagy unalmas ember?


Vagy a pénzügyi helyzet, és az albérletbe "csövezés" szüzességgel megspékelve már garancia a sikertelenségre?


Vagy a PUA tényleg segít az "önbizalom-építésben" meg a "stratégiában" meg a nők "kiismerésében"?


2013. ápr. 4. 08:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amit az előző írt, az a PUA-s baromság. Ne csináld. Nem vesszük komolyan, aki egy hétig ránk se ír. Ráadásul az csinicsajszi időben egy év (csak hogy klasszikusokat idézzek), azalatt simán megismer valaki mást. Ha a lány nem konstruktív a második felajánlott időpontot illetően sem (magyarán nem mondja, hogy neki melyik nap lenne jobb), akkor egyszerűen hagyni kell, mert nem akar újra találkozni.


25/N

2013. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!