Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok előítéletesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok előítéletesek vagytok egy olyan pasival, aki húsz év feletti, nem szeretkezett még vagy esetleg nem volt egy kapcsolata sem? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy bejöttök egymásnak és felhozod neki azt a témát, hogy milyen kapcsolata volt eddig, és ő nem akar ezzel kapcsolatban hazudni.
2013. ápr. 4. 11:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem ítélem el, sőt, inkább becsülendő..

21 N

2013. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék az. Ezer oka lehet annak, hogy még nem volt senkije. Nem szakítanék meg vele minden kapcsolatot amiatt. Sőt! Örülnék, hogy én vagyok neki az első minden téren :)
2013. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem, eszem ágában sem lenne elitélni..
2013. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

nem ítélné el az ember, ez az ő dolga és megvan az oka is

ez nem lehet gond N

2013. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Bár én férfi vagyok de szerintem egyetértek az előttem lévőkkel ezer oka lehet annak ki nem szeretkezett még 20 felett. Jó magam is ebbe a kategóriába tartozom hiszen még az élet nem adott olyat számomra hogy megtegyem és bármilyen világot is éljünk szerintem az igaz szerelemmel átélni a legszebb. Bizony sokaknál ez későbbre tolódik ami nem gond. Hisz ami késik az nem múlik!
2013. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
34%

Én nem kezdenék ilyen ffivel.

1: nincs kedvem tanítgatni a szex rejtélyeire.

2: nagyon is megfelel nekem, hogy a 27 éves páromat előttem már több nő is betörte párkapcsolati téren, így nem csodálkozik rá, hogy milyen nehézségek adódnak egy nővel való együtt élés kapcsán.


Nem,nem,nem. Isten őrizzen egy zöld fülűtől!!!

2013. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak ilyen nők, mint az utolsó egyrészt miért kéne belevezetni a szex rejtelmeiben amikor kb semmi nehézség sincs benne csak szeretni kell egymást és őszintének kell lenni mindenbe. Másrészt tényleg rossz ez a társadalmi megítélés, az ilyen előítélés emberek mint pl az utolsó válaszoló megérdemelnének egy nagy pofont, ha férfi, ha nő nincs különbség.
2013. ápr. 4. 12:53
 8/27 anonim ***** válasza:
Sajnos igazad van kérdező, annyira anyagias, haszonleső, egocemtrikusak a mai emberek, borzalom. Az utolso bo is egy egocentrikus erzelmi analfabeta pic##sa.
2013. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Azert ez nem szep. Feltetettel egy kerdest, kaptal csomo pozitiv valaszt, kapsz egy negativat, ami nem szemelyeskedes hanem csak egy sajat velemeny es erre lehurrogod. Nem szep dolog.

En pasi vagyok, es valamennyire egyetertek a negativ kommentelövel. Persze mindenki mas, mindenki különbözö es mindenkinek mas miatt nem volt kapcsolata.


De csak sajat barati körömböl kiindulva:

Egy rakat olyan regi osztalytarsam es ismerösöm van akik eletükben nem csajoztam, sosem beszeltek meg lannyal sem, es most 25-30 evesek, ugyanugy viselkednek mint egy tinedzser, meg mindig olyan közhelyekkel viccelnek, hogy nönek a dolga a mosas, takaritas es konyhaban a helye. Beszelni ertelmesen nem tudnak, cikiznek minden nöt es elmondjak mindennek mert nem akar randizni velük.


Megertem, hogy nincs kedve valakinek ilyennel kezdeni, hanem egy tapasztaltal.

2013. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Uccsonak: a holgy a sexualis tapasztalatlansagra irta h nem jonne ossze, amit te irsz az inkabb gondolkodas felfogas visszamaradot.tsagat tukrozi
2013. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!