Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn ismerkedtem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Társkeresőn ismerkedtem meg a pasival én töröltem magam az ő kérésére, ő nem ahogy láttam. Vélemény?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudok rajta eligazodni 2,5 hónapja járunk és az ő javaslata volt, hogy nem tisztességes a másikkal szemben ha fent vagyunk, erre ő még mindig regisztrált tag és még vagy kettőn biztos..szar dolog volt szembesülni vele..én úgy gondolom,hogy ne csak azért legyen valaki amíg nincs más és keresgélek össze vissza, hanem ha nem kell valaki akkor álljunk elé és mondjuk azt..szerelemről szerintem egyikőnk részéről sincs szó még, jól elvagyunk, de hát 30-on felül annyira azért nem eszik forrón a kását :) Pasik véleményére különösen kíváncsi lennék..

2013. ápr. 4. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát énis regisztrálva vagyok társkeresőre és ha összejönnék valakivel akkor én megkérném hogy törölje magát onnan és persze énis törölném magam. Ha valamelyik fél nem törli magát akkor nincs sok értelme a kapcsolatnak me ezekszerint nem veszi komolyan és még mindig keress. Am melyik társkereső ez? me énis meglesném ha ingyenes.


21/F

2013. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én nő vagyok, de elég egyoldalúnak tűnik így.. ha Te törölted magad, AZ Ő KÉRÉSÉRE, TE MIÉRT NEM KÉRED, HOGY TÖRÖLJE LE MAGÁT, MIVEL EGY PÁR VAGYTOK.. VAGY NEKI MI ERRŐL A VÉLEMÉNYE?
2013. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2.5 hónap elég hosszú ahhoz, hogy mindkettő fél törölje magát minden ilyen oldalról, hisz utána, ha még is kell vissza lehet regelni..., de elég rövid ahhoz, hogy ott tudd hagyd a p*csába! Sok gondod lehet még vele, ha nem lépsz le, szinte 100%!

38F.

2013. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a válaszolókkal egyet értek, beszélj vele, aztán döntsél N
2013. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha magad törölöd akkor OK, de ha ö ker, es ö nem csinalja az szemetseg. Ergo te nehogy keresgeljel, nehogy nezelödjel, de neki nyugodtan szabad. Azert ez nem igy megy egy kapcsolatban.

Ha nem akar törölni akkor regisztralj ujra, lassuk mit lep.

2013. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

hát mi a pasimmal nem társkeresőn jöttünk össze,de képzeld el h ő is ezt csinálja és szinte az összesen fent van-twoo,badoo,párom.hu..

azt hiszi nem tudok róla...szólni meg nem merek neki,mert attól félek mi van ha azt mondja nem jelent semmit,hogy fent van,vagy amitől a legjobban félek az az,hogy leüvölti a fejem,hogy kémkedek utána,pedig ez velem szembe bunkóság

elég érdekes mert mi csak 3 hónapja vagyunk együtt,de már gyereket akar tőlem,feleségül venni... szóval én sem tudom mire vélni azt,hogy fent van,de a legfontosabb dolgokat az életben velem akarja....pasik.... :S

én tudod mit mondok? faggasd ki,vagy ha kell szidd le,amiért még fent van,vagy elhagyod és keresel egy olyat,aki tisztel téged

2013. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te honnan tudod,hogy fenn van?
2013. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem úgy tűnik, ő továbbra is keres, és addig akar megtartani téged amíg nem talál mást.


én is társkeresőn ismerkedtem meg a férjemmel, és mi nagyon hamar töröltük magunkat utána. a férjem az első randink után, én a második után. ez 1 hét alatt történt meg.


tehát a pasidnak lett volna ideje törölni magát, ha ebben a kapcsolatban akarna maradni.


egyébként még a férjem előtti pasimmal volt hasonló eset. összejöttünk és 3 hétig nem törölte magát, viszont aktív tag volt. és egyszer észrevettem hogy visszaállította magát kapcsolatból szinglire.


azonnal szakítottam vele! ez után 2 hónappal ismertem meg a férjemet:)


szerintem dobd a pasit, mert egyértelműek a szándékai!


de csak te dönthetsz!


27/N

2013. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nos, én onnan tudom, hogy fent van, hogy kíváncsiságból látogatóként beléptem és láttam, hogy fent van ugyanazon az oldalon és semmi olyan nincs, hogy ő kapcsolatban lenne, hanem ugyanolyan egyedülálló..regiztem megint anonym névvel és egy olyan képpel, amit ő soha nem láthatott, már csak azért is..gondolkodtam a számonkérésen hogy egyáltalán van e jogom hozzá, hazudni nem akarok és akkor könnyen jöhet a kérdés, hogy én honnan tudom hogy ő fent van?!Badoo-ról van szó..egyébként én úgy gondolom és lehet, hogy én vagyok a hülye, hogy ne addig legyen jó valaki amíg nem talál jobbat..vagy a pasik így vannak ezzel?!
2013. ápr. 4. 20:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem esett volna szarul a dolog, ha nem ő mondta volna, hogy akkor töröljük magunkat..megkérdeztem a múltkor, hogy hogyan is állunk egymással, de nem kaptam rá választ..ja és még az is érdekes, hogy bemutatott még a családjának is egy hét után, a gyerekének is, ami ritkaság számba megy és a legjobb barátainak, megkérdezte mi lesz a nyáron, mik a terveim esetleg vele..ez volt 1 hónapja, azóta ilyenről nem is beszélünk..rólunk egyáltalán..szóval nem vágnak a dolgok össze..nem tudok kiigazodni rajta..
2013. ápr. 4. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!