Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig ehetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig ehetek el egy srácnál akivel mégcsak egy napja járunk? Fiúk, mi az amit a legjobban szerettekha egy lány csinál? ( ( légyszi ne olyanokat irjatok hogy sz*pjam le. ) )

Figyelt kérdés
Szeretném ha érezné hogy szeretem de eddig mindegyik barátomra túlzottan rámásztam.:// Szoval nemtudom meddig mehetek el és hogy mit csináljak ahhoz hogy érezze hogy nagyon szeretem.:(:/ 15/L.

2013. ápr. 4. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg jól laksz!
2013. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha egy napja jartok , akkor olyan nagyon meg nem szeretheted :)

Adj neki teret, levegot, ne logj rajta, ne akard minden perced vele tolteni, ne mond neki 1 napos jaras utan, hogy szereted.

Hagyd ot udvarolni, o a fiu!

O kedveskedjen neked, inkabb o masszon rad!

(32 N)

2013. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

# 2/2 ma 12:57:


A kis éhes!

:)))

2013. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jajj, ne kötödj egyböl ennyire, ne akard enyire kimutatni amit erzel, mert ezt nagyon nem szeretjük föleg ilyen fiatal korban. Szepen elvezd az együtt töltött perceket, beszelgess vele, nevetgelj, jarj moziba, talalkozz baratokkal es idövel minden jo lesz.

Ha ramaszol, elmondod, hogy 10 gyereket akarsz es ugy bansz vele mintha 10 eve együtt lennetek akkor csak szakitas lesz a vege.


Miert fontos neked, hogy ramasszal? Mit ersz vele? Hatha visszamondja mindezt es ti lesztek a vilag legszerelmesei? Ha ez lesz hamar megunod a pasidat es te fogsz szakitani.

2013. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4éve nagyon jó barátok vagyunk.:))

És 2hete volt az elsó csókunk csak még nem mondtuk ki hogy járunk...

2013. ápr. 4. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked már tök mindegy, mit csinálsz, rendes lány már sosem leszel... Anyád büszke lehet rád.
2013. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!