Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim le akar választani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim le akar választani az F1-ről. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
nagyon úgy tűnik, hogy nem szereti, és nem is kérem, hogy velem nézze, mert csak belebeszél, és unja is. Viszont a legközelebbi futam idejére van egy programunk, és arra kért, függesszem fel, meg amúgy is vasárnap van és miért nem főzök. Felajánlottam, hogy menjünk el anyukámékhoz, mivel ő úgyis főz, de erre csak felmérgelte magát. Aki F1 rajongó, az jól tudja, hogy egy futamot kihagyni is vétek... De ezt ő valamiért nem érti meg. Ti abbahagynátok a nézést, vagy bármilyen hobbitok, ha a párotoknak az nem tetszene?
2013. ápr. 4. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám abba, éld úgy az életed, ahogy neked jól esik. ;)
2013. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én nem hagynám abba. Én visszavettem a hobbijaimból (CG 3D animációk), de ez nem fix időszakos program
2013. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem. Bele ne haljon már abba a bő másfél órába...
2013. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megéri abbahagyni, én is pl. sok csaj nem szereti a Rubik Kockát akkor nem kockázok, vagy nem szereti ha sokat nézem a tv-t nem nézek tv-t. Ha budaretek ellenes akkor meg az se nézem (budaretek= Éjjel-Nappal Budapest)
2013. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Volt már olyan hogyk ihagytam egy két futamot.

mondjuka 2011 es szezon annyira szánalmas volt hogy kb az elsö 10 és utolso 10 kört néztem meg.

De mint 10 éve kötetlenü lrajongo emberm ondm neked, hogy válts pasit.

Nem a F1 miatti elhivatotságbol hanem azért, mert nem hiszem, hogy müködne hosszutávon egy olyan kapcosalt ahol egy pasi ne tudná toleráln azt hogy a párja vasránaponként a tv elött tölt 2 orát az miatt amit szeret

2013. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
amúgy tolerálja, mert azidő alatt kimegy a kertbe, elfoglalja magát, néha visszajön és megkérdezi hogy áll a verseny, persze gondolom csak illendőségből, mert marhára nem érdekli. Csak pont a kövi vasárnap a problémája, pedig a kínai pálya az egyik kedvencem. a 2011es szezon is uncsi volt, azon én is aludtam. Meg ha egy Monaco lenne, akkor esetleg passzolom, és később visszanézem, de /sztem/ ez egy fontos futam lesz.
2013. ápr. 4. 15:31
 7/16 anonim ***** válasza:
esetleg veddfel
2013. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a felvételt meg tudnám nézni később, mivel van olyan funkciója a tv-nek, hogy visszatekerhetem. De az már mégis milyen. És akkor minden órában le kell halkítani a tv-t, rádiót, nehogy meghalljam a befutó végeredményét... viszont lassan én is elgondolkozom, hogy legalább erre a vasárnapra később nézem vissza a versenyt...
2013. ápr. 4. 15:34
 9/16 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Nem azért de az se normális, ha egy előre lebeszélt közös program helyett is inkább F1-et bambulsz. Nézd ha szereted, nincs ezzel gond, de azért ne legyen már prioritás minden előtt.
2013. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Hát én pasi vagyok, de meg is halnék, ha büntetésből végig kellene nézzek egy forma 1-es futamot. Mit lehet azon nézni? Egy focimeccs az igen, de csak mennek az autók, mint az őrültek...Pff
2013. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!