Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGITSÉG . Ha a pasim tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGITSÉG . Ha a pasim tudja hogy engem idegesit és féltékennyé is tud tenni azzal hogy ezt meg azt lesz*opatja ( de csak hulyesegbol mondja mer tudja hogy idegesit ) de ha megtenné megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó hogy, miért neked jól esne , ha ezt csinálná veled a pasid? Jaaj, én ott is hagynám az ilyen bunkót.
2013. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, ez egy párkapcsolat velejárója hogy néha mással leszopatja magát a csávó...
2013. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Clinton óta az orál nem is számít szexnek, ezt mindenki tudja....
2013. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2-nél a pont
2013. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor is meg csalás mivel érintkezik a nő a férfi nemiszervével nálam megcsalás 30ff
2013. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fiatal vagy, keressél mást, mert bunkó N
2013. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"ha megtenné megcsalásnak számít?" - el nem tudom képzelni, hogy ez valakinek egyáltalán kérdés lenne
2013. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ! :)
2013. ápr. 4. 18:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha megteszi úgy kidobnám mint macskát szarni.ha nem teszi meg csak viccelődik vele, akkor szólnék neki "HOGY FIGYELJ SZÍVEM EZT AZÉRT NEM KÉNE".Ha nem áll le akkor én is féltékenyé teszem

Hidd el rögtön megoldaná a problémát

2013. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem néz bele a szemükbe közben, akkor nem megcsalás. :D
2013. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!