Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mackós pasik! Nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós pasik! Nektek bejönnek a veletek egymagas, vékony/sovány lányok? ÉS nem zavar titeket hogy nálatok sokkal vékonyabb "nincs mit rajta fogni"?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 4. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bearmode from now on
2013. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az olyan típusu pasiknak nagyon is bejonnek a vékony lányok :)
2013. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Be.
2013. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Be!

A képhez hasonlót imádnám!

Üdv, egy light mackós.

2013. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok teljesen macis, mert a felesleg, ami rajtam van, az csak a pocakom. Én kifejezetten szeretem a vékony nőket, ők a zsánerem, de nem kell egymagasnak lenniük, az alacsonyabakkal sincs bajom, sőt, akár magsabb is lehet. 20/F
2013. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy mennyire lehet engem mackósnak nevezni, de nem vagyok épp vékony alkat... viszont semmi bajom, az ilyen nőkkel se. :) Igazából tetszik, ha egy nő kicsit törékeny alkat, persze azért nem nagyon. :D Mert ha épp játszunk, ne törjön félbe... :D
2013. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bejőnek nagyonis . csak mi nem jővünk be nekik
2013. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon is.

De nekem mindig is az összhatás volt a lényeg.

Az alaki testi adottságok, a személyiség és a kisugárzás.

2013. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Naná, csak a lányok 90% -nak nem jönnek be a mackósabb fiúk, nekem csak egy kispocakom és írtószéles a vállam van...járok edzeni de a pocak még megmaradt..:|

17/F

2013. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
UUUh köszi ez annyira jól esik :D ha már 9-ből 9-nek bejön akkor nem lehet ez rossz jel :'D Amugy ez hülyeség hogy nekünk nem jönnek be a mackósak....persze vanank olyan lányok is akiknek nem de mindegyikre nm lehet ráfogni.Nekem például világéletemben mackós pasijaim voltak volt amelyik "kövér" is volt de attól függetlenül nagyon vonzódtam hozzá! :) Szóval ne higgyétek azt hogy nálunk csak az ilyen ropiknak meg kigyúrt izomebereknek van esélyük :D
2013. ápr. 6. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!