Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ha egy lány vékony?

Figyelt kérdés

annyira nem vagyok vékony vagyis én nem érzem magam annak mégis mindenki azzal jön hogy hízzak már meg én mindig is ilyen soványka voltam 165cm vagyok és 50kg

20/L


2013. jan. 7. 17:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem pont azt tetszik.
2013. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont jóvagy!
2013. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez tökéletes arány.
2013. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha elégedett vagy magaddal, akkor maradj ilyen.
2013. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én ugyanekkora vagyok, és mikor elértem az 55 kilót, egy szemét alak leducizott, 55 KILÓVAL.
2013. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 156 centivel vagyok 46kg körül, és nekem is ezt hajtogatják, főleg párom. És én sem érzem magam annyira vékonynak, bár fogyni sem akarok.

Ha te jól érzed magad és egészségesen étkezel, akkor nagy baj nem lehet =)

2013. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló: a kilók nagyon sokszor megtévesztőek. Nem mindegy, hogy 5 kiló zsír, vagy 5 kiló izom van rajtad =) % kiló izom kevesebb helyet foglal el, mint a zsír, és persze teljesen máshogy néz ki. Ettől függetlenül tényleg megdöbbentő, hogy ennyivel leduciztak...
2013. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Van képed? Mert anélkül elég nehéz.

27F

2013. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget honnan szedted, hogy zavar?

Szerintem ritka az aki zavar.

2013. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, elmész te a sunyiba... mindnyájan jól tudjuk, kiknek van félnivalójuk ebben a témában. Hogy nem a hozzád hasonló agyonajnározott bálványoknak, az hót ziher. Most, hogy bezsebelsz egy rakat bókot ráadásnak, igazán hátba veregetheted magad.
2013. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!