Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon ciki helyzet történt velem? 22/L

Figyelt kérdés
(1 éve találkozgatok ezzel férfival. komolyan fél éve vagyunk együtt, de még mindig furcsa a viszony mivel ő jóval idősebbb nálam. A korkülönbség miatt nem akarja igazán a kapcsolatot. Már mondta, hogy szeret de ittasan.) Szóval nála aludtam és kicsit kevertem az italokat. A vége az lett, hogy végig hánytam az egész lakását. Nagyon szégyeltem magam, de ő nagyon rendesen viselkedett. Öszze takarított és mondta, hogy nem undorodik mivel szeret. Viszont mióta eljöttem tőle nem ír üzenetet és ha felhívom nagyon távolságtartó. Most megundorodott tőlem?
2009. szept. 21. 10:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%

Hát énse örülnék neki ha végighánynák az egész lakást, mivel fellehet takarítani de az illatanyagok...

Egyébként alkoholista vagy?

Hát nemvalószínű hogy még beszéltek.

2009. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholista csak az nap nem volt időm enni és ő meg erőltette ,hogy igyak valamit.
2009. szept. 21. 10:38
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Hát elég ciki helyzet, de majd találsz valakit:D

előző wok

2009. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy le is feküdtél vele?
2009. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Már többször lefeküdtem vele mivel már fél éve elvileg együtt vagyunk.
2009. szept. 21. 10:44
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

En sem igazan orulnek, egy ilyen helyzetnek, hat meg egy pasi.

Maskor, ha erzed, hogy nem megy, akkor tudj NEM-et mondani.

Remelem megbekel a pasi, igaz ez nem valoszinu.

Sok sikert!

2009. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Viszont nem írta és nem mondta, hogy nem akar többet találkozni, szakítani akar. Lehet, hogy még szeret és fogunk találkozni?
2009. szept. 21. 10:45
 8/30 anonim ***** válasza:
62%
Erre ne nagyon számíts:(
2009. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%
Na ilyet még életemben nem hallottam hogy úgy jó egy nő ha iszik, kész. Vagy beteg ez a valakid vagy ne is haragudj de mindketten azok vagytok. Hogy van ez? Az egy dolog hogy néha iszok valamit megkérdem a barátnőm is hogy ő is inna e, de nem ráerőszakolom, ha akar megiszik valamit ha nem nem. Talán azért mert berugat és akkor azt csinál veled amit akar. 22 évesen gondold el mit akarsz. Még az is normális ha egy pasi szeret inni, ha nem jár hátránnyal különösebben, de így mit akarsz? Majd összeköltöztök és mindennap be fogsz rugni mert az tetszik neki vagy mi?
2009. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok negatív választ. Igazatok van,de szeritentem már mással is előfordul életében , hogy sokat iszik és rosszul lesz. Nem szoktunk mindig inni csak ő focizik és nyertek ezért akartunk ünnepelni. Nekem új munkahelyem lett és nehéz hetem volt. Egyébként még sose fordult elő ilyen velem.
2009. szept. 21. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!