Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Habár szeret téged a barátod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Habár szeret téged a barátod, barátnőd, mégis flörtölős természetű? Hogy viseled?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Flörtöljön, csak nehogy én is belekezdjek, mert annak rendszerint örjöngés a vége-a fazon részéről:DD
2013. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy nem viselem. Ha flörtölgetni szeretne akkor ne legyen kapcsolatban. Ha meg már abban van akkor ne flörtölgessen, mert hamar lapátra kerül.
2013. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nem stimmel annyira.

Én ha nem vagyok kapcsolatban, akkor mindenkivel flörtölök, aki kicsit is szimpatikus/tetszik, egy nap akár több emberrel is csókolózom is akár, szóval nincsenek bennem túl nagy gátlások, mondhatjuk, hogy flörtölős típus vagyok.

De egy kapcsolatban, ahol szerelmes vagyok, ott eszembe se jutna, hogy bárkivel is flörtöljek. És itt most a szerelmességen van a hangsúly... ha csak szeretek valakit, de nem szerelem, akkor én is flörtölök.

Szóval így magamból kiindulva, ha a barátom flörtölgetne, az zavarna, mert ezt gondolnám az okának.

21L

2013. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy sem viselem, hiszen ha egyszer is rajta kapnám a barátnőmet, hogy más srácokkal flörtöl, nem hiszem hogy lenne folytatása a kapcsolatunknak. Ha én nem flörtölök senkivel, akkor elvárom hogy ő se.
2013. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom hogy lehet valakinek barátja barátnője, attól még mértne beszélhetne/ismerkedhetne csajokkal pasikkal?

Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy akkor én már szóba sem állhatok valakivel csak azért mert lány, másfelől egy stabil kapcsolat attól stabil mert hogy mint a két fél érzi hogy szinte egymásnak vannak teremtve, az már más tészta hogy sokan csak a szex miatt vannak együtt valakivel, de akkor az ember legyen korrekt és keressen valakit aki bele menne egy nyitott kapcsolatba, másfelől ahhoz sem muszáj feltétlenül szerelmesnek lenni valakibe, hogy kitartson mellette az ember, sőt aki a párja mellett is ismerkedik és mégsem esik csábításba az annál erősebb bizonyíték, mert hiszen úgy alapból nem is csalhatná meg az ember a párját hogy rá sem nézne másokra, de azt tisztázzuk hogy a flörtölés és az ismerkedés megint nem ugyan az, a flörtölés az ha a csillagokat lehazudom valakinek, meg szexuálisabb jelleggel beszélek vele meg szájon is csókolóm, a szimpla ismerkedés meg egy "visszafogottabb" változat, másrészt van olyan hogy valaki egyáltalán nem csajozógép és mégis megcsalja teszem azt a terhes feleségét, meg olyan is aki szereti a csajok társaságát, de mégsem tudná megcsalni a párját, mert egész egyszerűen tényleg szereti, és nem csak a jó szex miatt van vele együtt, lehet egyszerűen csak arról van szó hogy jobban szereti az ellenkezőnem társaságát úgy általában, mert hiszen akinek férfi létére rengeteg férfi barátja van a csaja mellett az sem jelenti azt a legkevésbé sem hogy neki most biszex hajlamai lennének, egyszerűen emberileg/társaságilag bírja őket, de mondom nyilván sokat számít hogy valaki úgy érzi hogy a csaja csak egy jó nő a sok közül, vagy hogy tényleg oda van érte, de ehhez az is hozzá tartózik ha én tudom magamról hogy csajozógép vagyok és mellette érdekelne is hogy mit tudnának csinálni velem az ágyban :-) Akkor alapból egy ribis csajt szednék fel és tisztáznám vele a dolgokat, tehát a korrektség az ami elengedhetetlen egy kapcsolatban! Hogy mind a két fél kertelés nélkül megmondja a másiknak hogy mit gondol, én tudom, sok olyan hímnemű lény társam van akik nem ribis csajt szednek fel, és mégis mindegyiket megcsalják, de én azt mondom hogy aki fölvállalja hogy szereti az ellenkezőnem társaságát, sokkal később fog megcsalni akárkit is, mint aki sunyiban csajozik, hiszen a párok általában nem egy munkahelyen dolgoznak, lehet hogy sok tíz kilométerre egymástól, és egyik sem láthatja hogy a másik nem-e hazudik hogy neki nincs senkije, és olyan értelemben is össze jön vele a munkahelyén, vagy akár az utcán is...... most senki ne értsen félre, aki a barátja/barátnője előtt nem csajozik/pasizik az nem törvényszerűen azt jelenti hogy akkor távol tőle már igen, de ha belegondolsz ha valakitől megtudnád hogy a párod "keményen" ismerkedik valakivel tőled távol, az sokkal gyanúsabb lehetne mint egy olyan valaki aki azt mondja hogy igen, szeretem a csajok/pasik társaságát, de tudod hogy téged szeretlek abban az értelemben is, mint akiről úgy derül ki hogy sunyiban ölelgeti néhány lenge öltözetű csaj :-D

Sőt, kíváncsi lennék hogy hány olyan eset lehet csak itt MO-n ahol egy családapának több nőtől is van gyereke, vagy hogy nem mindegyik gyereknek a férj az apja, és az elgondolkodtató hogy azoknak az embereknek a nagy része, nem vállalja fel a párjának hogy mikor kivel vagy kikkel ismerkedett meg, hiszen gondoljunk csak bele nekem is sokkal gyanúsabb lenne ha úgy tudnám meg az egyik ismerősömtől hogy látta a barátnőmet egy másik sráccal (még ha nem is csókolóztak meg ölelkeztek) mintha a csaj mondaná el nekem hogy beszélt egy sráccal erről meg arról, valahogy mégis másképpen venné ki magát a dolog, természetesen akármikor megtörténhet akármi, de aki fél úgy mond a lebukástól mert tudja magáról hogy egy érzéketlen szexgép, az az ember (nem garantáltan!) de (valószínűleg!) sunyiban fog ismerkedni és nem fogja azt mondani, a párjának hogy ismerkedtem ma egy csajjal vagy egy sráccal, az megint egy másabb kategória lenne ha valaki elmenne a barátjával egy buliba, és egyből más ismeretlen férfiakhoz/nőkhöz menne oda, tehát az is ugyan úgy gyanús lenne, de ha esetleg régebbről ismeri őket az megint kicsit másabb megvilágítás azért...... mindegy.

Egy ismerkedést a legkevésbé sem már mindjárt a szexualitással kell összehasonlítani csak azért mert két ellenkező nemű emberről van szó.

Ezt még lehetne ragozni sokáig, de nagyjából leírtam amit gondoltam.

2013. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha flörtöl akkor vége...
2013. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
b@zd nyakon hátha normális lesz :)
2013. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bízok saját "értékemben" és tudom hogy nem hagy el...
2013. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is flörtölök. Férjem van, szeretem, eszemben sincs megcsalni. Ő ezt tudja. Csak mosolyog, ha belelendülök. :)
2013. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!