Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan, hogy egy lány többször is visszautasított, de végül mégis összejöttetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért és hogyan utasított vissza, és végül hogy jöttetek össze?
2013. márc. 30. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Hallottam már több ilyen történetről.


N

2013. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, azt mondtam neki, hogy csak barátként akarom őt semmi több, de ő nem adta fel, mindennap beszéltünk neten, találkozgattunk, 2 hónap után beelégelt, megmondta nem bírja tovább, ne beszéljünk többet, megőrül értem. Hiányzott nekem. Aztán egy hónapra rá véletlenül egy szórakozóhelyen találkoztunk ahol szerelmet vallott, 5 éve vagyunk együtt.
2013. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt.


Saját problémái miatt utasított vissza.


Sok év után jöttünk össze. Három hónap után dobtam.

2013. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem,ha egy csaj vissza utasít,utánna már nem kell nekem.
2013. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rám a férjem 2 hónapig várt. Ezalatt napi szinten ostromolt, hivott ide oda. Én foglalt voltam azért utasitottam vissza. AZtán mivel azzal a pasival nem ugy alakultak a dolgok ahogy kellett volna igy ott hagytam és nem sokkal utána össze jöttünka férjemmel. Én sem értem mért tartott ki ennyi ideig de azt mondja valahgy tudta hogy ebből komoly lesz. Bár egyszer közölte még azalatt a 2 hónapban hogy neki elege van és feladja de rá 3 napra ujra kezdte az ostromot:)
2013. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, szóval nem tudom, de ha én visszautasítok valakit, akkor nem akarom, hogy bármi közöm legyen hozzá, és ha mégis erölködik, akkor csak ront a helyzeten, tök agresszívvá tesz...
2013. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyszer egyik barátom nálam is bepróbálkozott de visszautasítottam mert másba voltam szerelmes. de utánna is próbálkozott. Engem nagyon idegesített. És azóta elég rosszba vagyunk.
2013. márc. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok! Hát persze! Hiszen nem kezel egyenrangú félként, akitől a nem az nem-et is jelent. Ezzel engem mindig, minden egyes rohadt alkalommal kiakasztanak. A NEM az NEM. Most is, holnap is, holnapután is, és ezer év múlva is. De hát vannak ilyen levakarhatatlan zaklatók, akik ezt nem bírják felfogni.
2013. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
pontosan.
2013. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!