Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha a pasi hiperaktív?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a pasi hiperaktív? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Zavarnia kéne?
2013. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Emellé még napi 6-7 doboz energiaital.Sok meló és mellette edzések,pihenni alig pihen.És most mi a véleményed?
2013. ápr. 5. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Van ideje a nőre? Ha van , akkor nem gáz:)
2013. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fején találtad a szöget.Van,de nem sok.Lehetne több is,de mindig van valami.
2013. ápr. 5. 10:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Az van, hogy a nőkkel foglalkozni kell.Ez bennünk van, ha nem teszik, akkor egy idő után már nem is kérjük. lépünk tovább:)
2013. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tudod te, mi az a hiperaktív? mint pszichiátriai betegség? ha igen és neked az van, akkor inkább orvoshoz menj. ha meg nem, akkor ne nevezd magad annak
2013. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pasimnak van az,ő mondta,hogy az,és még nevetett is rajta.Nem egyszer mondta már,sajnos én is tapasztalom.
2013. ápr. 5. 11:19
 8/10 anonim ***** válasza:

igen, a fogalom nagyon bezavar, mert akkor koncentracio betegseged is van. Ismerek en is akik annak mondjak magukat. Azert nem jarnek en egy ilyennel, mert be nem all a szajuk.

Multkori gyerek aki hiperaktivnak mondta magat, kerdeztek, hogy "Szia, teged hogy hivnak?" es 10 percig nem lehetett leütni, de elmondta mar a Nagymama betegsegetöl kezdve mindent. Nekem nem kellene egy ilyen par.


Az nem zavarna, ha aktiv eletet el, de az nem jelenti azt, hogy kapkod, nem tud pihenni es nem lehet leütni.

2013. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ivilicious ***** válasza:
ha az ágyban is hasznosítja hiperaktivitását, nem érdekel :D
2013. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan ő is ilyen,hogy be nem áll a szája.Ha én mesélek valamit rábólint,aztán elkezd mesélni ő is háromszor annyi ideig,viszont az én sztorijaimra nincs véleménye,hozzászólása.Szeret is a társaság középpontja lenni,tudja is magáról,hogy az,szeret elnyomni másokat.Emellett mindig csinálnia kell valamit,nem tétlenkedik.Hazaér munkából fáradtan,utána még jobban kimeríti magát.Ha egy darab koszos edény van a mosogatóban,már rosszul van nem bírja,vagy ha egy cserepes virág levele leesik.
2013. ápr. 5. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!