Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig foghatja egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig foghatja egy férfi azt, hogy nem figyel rád arra, hogy fáradt, mert értetek dolgozik?

Figyelt kérdés
Nagyon rendes a párom, csak nem tudunk egész egyszerűen beszélgetni, vagy legalábbis nagyon ritkán. Felmerül a kérdés: miért vagyunk együtt? Egymásba szerettünk és születte kisbabánk. Mindig egy ilyen magas, erős, dolgos emberre vágytam, aki imád... azt nem kalkuláltam bele, hogy azt fogja mondani: "hát nem érted, hogy értünk teszem?". Hasamból fogy az erő, erőltetem a hangom, érzem, hogy nem figyel, amikor beszélek, hát nem vagyok idióta, eddig mindig mindenkivel tudtam... néha még felém se fordul, csak úgy "lapjával" hallgat. Régebben modott olyat is, hogy "két fülem van, míg az egyikkel ide figyelek a másikkal azért még hallak téged. Kommunikáció: adó, kódolás, csatorna, vevő, dekódolás, visszacsatolás. Iszonyúan nincs visszacsatolás, de szerintem dekódolás sem (eddig a csatornára gyanakodtam, de mr nagyon jól beszélem az anyanyelvét, ez az opciűó kilőve). ???

#beszélgetés #kommunikáció #figyelem #figyelmetlenség #párom nem figyel rám #beszélgetni a társaddal #kommunikációs problémmák
2013. ápr. 5. 10:47
1 2
 1/12 Nueleth ***** válasza:
Beszélgess vele hétvégén, amikor nem dög fáradt. Legyen már benned egy kis belátás, mert tényleg értetek teszi. Van, akinek semmi sem jó...
2013. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Huhhh, én ezt a pár sorod alig értem, lehet Ő sem már Téged, nem ülsz sokat a gép előtt, talán...
2013. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

" Meddig foghatja egy férfi azt, hogy nem figyel rád arra, hogy fáradt, mert értetek dolgozik? " - Akármeddig foghatja. Kérdés csak az, hogy te meddig engeded.


Nem könnyű helyzet, gyereketek is van már, és feltételezzük azért, hogy a férfid valóban csak a munka miatt nem annyira figyelmes, de ettől függetlenül el kell gondolkoznod azon, hogy van-e így értelme a folytatásnak.


Vannak olyan nők, akiket nem zavar, ha a párjuk foglalt, mert míg a férfi dolgozik, addig a nő elfoglalja magát, például vásárolgat vagy kávézik a barátnőivel, de nem minden nő ilyen. Neked kell már eléggé ismerned magad ahhoz, hogy eldöntsed milyen párkapcsolat is kell neked valójában.

Ha most már úgy érzed, hogy eleged van ebből, akkor érdemes-e még folytatni ?

A legfontosabb tényezőt én mindenképp a gyerekben látom. Míg csak két emberről szól a dolog, addig egyszerűbb külön útra térni, viszont amikor még egy gyerek is van, akkor már nem olyan egyszerű a döntés.

2013. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem akarlak megbantani, de en ha fel füllel figyelek az azert van, mert:

1: Nagyon unalmas a tema

2: Mar 100szor megbeszeltük, megertettem elsöre is, de meg mindig nyomatja...

3: Bolhabol elefant dolog, de ezt fel oran keresztül.

2013. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hétvégén is dolgozik
2013. ápr. 5. 11:45
 6/12 anonim válasza:
Magyarul látástól Mikulásig dolgozik a szerencsétlen, ha hazaér te egyből a nyakába ugrasz és darálod neki a mondókádat. Itt meg olyan válaszokat kapsz hogy gondolkozz el van-e értelme folytatni. Tényleg gondolkozz el, de inkább azon nem érdemel-e meg egy kis pihenést ha már hazaér. Gondolom a kisbabátok még picike te pedig gyes-en lehetsz és egész nap unatkozol... Ez viszont nagyon gyakori felállás.
2013. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Trib: igazad lehet, én is ezt érzem: unja. Igen, valószínüleg túl sok. De! Tudjátok, hogy miért szajkózza mindig ugynazt egy nő? Mert soha nem fogant meg a férfiban, hogy mit akart. Példa: mindig mondom, hogy egy-két dologra figyeljen a kutyával kapcsolatban (kissé domináns a lelkem :). Esze ágában sincs. A zavaros "alkérdésem" (vki mondta, hogy kissé talán túl sokat ülök a gép előt :) Igen, ez is lehet. :) Úgy értettem, hogy kell a VISSZACSATOLÁS. Szóval pl ha mással beszékgetek, az mindig mondja: igen, ühüm, értelek. De jó/rossz, amit mondasz. Saját gondolatok jutnak eszébe, közli. Etc. EZ a kommunikáció, ami nekünk nem megy. Ha lelkesedek valamire, letör. Mondatom elején közbevág, vagy kifejezéstelen arccal ül. Annak is igaza van, aki azt mondja: semmi sem elég nekem? Igen, ezért vagyok görcsben: ez egy dolgos ember, gyerek is van... Valószínüleg elhagytam volna már. Én apa nélkül nőttem fel, de eddigi kapcsolataimban mindig tudtunk beszélgetni, akár férfiasabb, macho-sabb férfi volt, akár inkább finomabb, értelmiségibb. Ja! Nem nevet a vicceimen. (Bocs, de jó humorom van, barátaimmal othon folyamatosan nevettünk, vicces színházi jeleneteket is írtam már, nem hiszem, hogy bennem lenne a hiba - ilyen szempontból. Ja! Külföldön élünk... itt zárt az emberek mentalitása, baba miatt nem tudtam elkezdeni az itteni munkát a nyelvtanfolyam után. Teljesen egyedül vagyok: ő lenne az egyetlen... ő, aki értünk dolgozik, azért nem figyel rám. :( Szóval azért nem szídni akarom őt... csak :( Vagy mindent nem lehet? Nem lehet, hogy dolgos is legyen, meg figyelmes is? Nem kapok ajándékot szülinapomra (nem arra hajtok, csak szerintem az egy tök normális dolog) mert ő fizeti a reszit. Én munkanélküli segélymből Kritscko (így írják? :) boxmeccsre vettem neki 2 páholy jegyet (egy barátját, hogy vigye el)... Nem tom...
2013. ápr. 5. 11:59
 8/12 A kérdező kommentje:
SZÓVAL FIGYELEK RÁ. Csak már elegem van, hogy őrá kell csak, mer szegény dolgozik értünk... szerintem egyoldalú így. Önzésnek érzem, ami TÖK normális? Bűntudatom van, arra gondok: de egy elégedetlen kis p vagy! Nem abszurd ez, hogy mindig én vagyok a hibás, és sosincs igazam? vgy lehet, hogy az anyja nem beszélgetett vele, más szocilizáció, más értékrend... lehet, ez a baj, ha meg ez, akko új kérdést kell feltennem :)
2013. ápr. 5. 12:20
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocs, sokat kommetelek. Mondjuk 1et még nem próbáltam: hogy esténként hétköznap nem beszélgetek, csak hagyom :) Ma megpróbálom... mondjuk nehéz, hogy a fallal dumcsizom... no, de itt van a gyakorikérdések :D
2013. ápr. 5. 12:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Új kérdést írok ki, mert segítettek gondolkodni (kell a kontroll :) és rájöttem, hogy a gond az eltérő értékrend és neveltetés.
2013. ápr. 5. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!