Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az itteni síró pasiknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni síró pasiknak miért jobb sírni itt, ahelyett, hogy szereznének egy barátnőt?

Figyelt kérdés
Én elég csúcsa beesett arcú 165 cm 40 kg vagyok vasággyal és félénk is, de sose volt gond párt találni magamnak, egy kis kedvességgel, odafigyeléssel, empátiával, simán összejött még jobb nők is. Nem értem miért jó itt sírni, hogy csúnya vagyok meg hasonlók, amikor a mai világban nem gazdag csúnya pasik is találnak előbb utóbb barátnőt maguknak, ok az igaz, hogy keresni kell és az hogy itt sír valaki attól nem lesz barátnője
2013. ápr. 5. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert az bonyolult és sírni könnyebb
2013. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy pasi olyan, mint egy keresztrejtvény : idegesítő, bonyolult és megfejthetetlen.
2013. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2.Ez a nőkre ugyan így vonatkozik!

Sőt a nők olyanok mint a hajók.

Folyamatosan gondozni kell,költöd rá a pénzt.Még is mindig többe és többe kerül

2013. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kétféle ember létezik: az egyik megoldja a problémáit, a másik pedig felelősöket keres, hogy megmagyarázza, nem ő a hibás. Az elsőnek lesz csaja, a második megutálja a nőket. Az elsőnek lesz állása, háza, pénze nyaralásra, a második pedig a bankokat, a kormányt, a zsidókat, a cigányokat szidja, mert nincs.


"Egy pasi olyan, mint egy keresztrejtvény : idegesítő, bonyolult és megfejthetetlen."


Ezt inkább a nőkre szokás ráhúzni.

2013. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
igazad van! de sok pasi (persze nok is :D) onbizalom hianyos, mert a mai vilagban mindenhonnan azt sugaljak, hogy ha nem vagy eleg gazdag, szep, sikeres..stb... akkor nem lehetsz senki... se az eletbe se a parkapcsolatban... de ez nem igaz :))
2013. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

megválszoltad a saját kérdésed: azért itt sirnak,mert hiába probálkoznak nem találnak,érted?

tesznek érte,csak nem megy

2013. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És az itteni sírős pasik miért a külsejük miatt okolják sikertelenségüket?
2013. ápr. 5. 14:36
 8/15 anonim ***** válasza:

Kell ahhoz egy fokú érettség, hogy elfogadd azt, hogy hogy nézel ki, legalább azt a részét, amin nem tudsz változtatni.

Nekik ez nem sikerült, ezért nincs önbizalmuk. Anélkül meg bele se mer kezdeni a komoly párkeresésbe..

2013. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert olyan ocsmány, undorítóan ronda és gusztustalanul nézek ki, hogy józan ésszel is belátható, hogy nincs az a nő, aki vonzódni tudna hozzám. De már beletörődtem a magányba.
2013. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"de sok pasi (persze nok is :D) onbizalom hianyos, mert a mai vilagban mindenhonnan azt sugaljak, hogy ha nem vagy eleg gazdag, szep, sikeres..stb... akkor nem lehetsz senki"


Persze, ez engem is elért, mégis van barátnőm. Az az igazság, hogy nagyon nagy rakás embert tudnék mutatni, akik nem szépek, nem gazdagok, nem sikeresek, mégis megy nekik a csajozás. Csak ők nem zuhannak magukba az első kudarc után.


"tesznek érte,csak nem megy"


Nem mindig, sokszor csak amúgy tessék-lássék. Az ilyen emberek általában nagy nehezen ráveszik magukat egy kis próbálkozásra, és ha nem megy, akkor gyorsan ráfogják a világra. Félnek a kudarctól, ezért inkább előre elkönyvelik, hogy úgysem menne. A csajozásnál ugye nagyon fájdalmas dolog a visszautasítás, mert az amúgy is támogatást igénylő önbizalmad kap egy rúgást, egy újabb bizonyítékot arra, hogy nem vagy elég. Nehéz, én tudom, de erről nem a nők tehetnek - ezt férfiként mondom.

2013. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!