Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az itteni síró pasiknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni síró pasiknak miért jobb sírni itt, ahelyett, hogy szereznének egy barátnőt?

Figyelt kérdés
Én elég csúcsa beesett arcú 165 cm 40 kg vagyok vasággyal és félénk is, de sose volt gond párt találni magamnak, egy kis kedvességgel, odafigyeléssel, empátiával, simán összejött még jobb nők is. Nem értem miért jó itt sírni, hogy csúnya vagyok meg hasonlók, amikor a mai világban nem gazdag csúnya pasik is találnak előbb utóbb barátnőt maguknak, ok az igaz, hogy keresni kell és az hogy itt sír valaki attól nem lesz barátnője
2013. ápr. 5. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10: Ez sajnos nem teljesen így működik. Pl. a csajozásba sokkal több energiát fektettem be, mint pl. az egyetem elvégzésébe (pedig nem büfé szak, hanem elég kemény szak). Diplomám van, csajom még sosem volt, még egy randim sem. És a visszautasítások indoka mindig az volt: ronda vagyok. Vannak tényleg olyan ocsmány emberek, akik annyira undorítóak, hogy bármennyi energiát fektetnek bele a csajozásba, sosem lesz senkijük, szóval marad az örök magány.
2013. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az itteni észt osztó "macho" vagyok típusú embereknek nincs jobb dolguk mint az észt osztani hogy ők mekkora ászok?
2013. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tiszta szanalom az ami itt megy. Van par ember aki annyira maganyos, hogy egy par kedves mondattol amit neki szannak a tobbiek ugy erzik megsem szabad feladni, ezert irnak ki ilyet. Mint pl en is. Sajnos nem mindenkinek adatik szep kulso, ez teny. Mint ahogy az sem h legyen aki tamogassa. Szerinted az ilyen emberek megis honnan szerezhetnenek egy kis onbizalmat? Ha nem kapnak sehonnan pozitiv visszajelzest akkor miert ne kaphatnanak par kedves embertol ezen az oldalon? Nekem segitettek a kedves szavak amiket kaptam. Meg amugy is miert komplikalsz? Nem a te dolgod eldonteni ki mit ir ki... Orulj h neked nincs ilyen problemad inkabb!
2013. ápr. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát pont ez az, hogy én még egy mosolynyi pozitív visszajelzést nem kaptam élőben, annyira ronda vagyok, de hát ez van. Rettentően ocsmány és gusztustalan vagyok.
2013. ápr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A 13-as megmondta a lényeget! Képzeld el, Kérdező, hogy sokunk a saját környezetéből csak negatívumokat kap. Hol máshol lehetne erőt gyűjteni, mint itt?
2013. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!