Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy valaha párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy valaha párkapcsolatom, hogy mackós testalkattal, néhány kg plusszal, pocakkal, nem vonzanak a ducik, nem tudok duci lánnyal lenni?

Figyelt kérdés
Tudom egy teltebb pasi nem válogathat mai világban, de képtelen vagyok duci lánnyal lenni, emiatt talán sose lesz párkapcsolatom, mert egy vékony lánynak vékony sportos pasi kell ami érthető is
2013. ápr. 5. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem is szokott, és nem ducik...
2013. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megint egy elég infantilis gondolkodásról és lelkivilágról tanúskodó kérdés.

Miért függne egy lány ízlése attól, hogy milyen a testalkata? Miért ne létezhetne olyan lány, aki vékony, és mégis a mackós pasik tetszenek neki? Vagy miért kéne egy mackós pasi inkább egy nagyobb darab csajnak? Hiszen neked is a vékonyság a nyerő... Nincs semmi törvényszerűség erre.

2013. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de miért nem változtatsz rajta? Neked is sokkal könnyebb lenne minden téren.
2013. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez anyagcsere, testalkat, ami nem lehet változtatni
2013. ápr. 5. 15:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan, nem egyértelmű hogy: Lehet, persze hogy lehet.

Amúgy meg ha esélyesebb akarsz lenni, legyél te is sportos, de kb ennyit lehet mondani...

2013. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2! igaza van. nem testalkattól függ ki kihez vonzódik

nézd mi lenne keresnél egy személyi edzőt, az tud segíteni, a test átalakulásban, igaz idő kell hozzá, de önbizalom növelő is és ne félj tudod hány ember megy hozzájuk, nem esznek meg és normálisak N

2013. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Orvos.....21. Szazad, eleg sok anyagcsere gondon lehet segiteni.....

A testalkaton meg plane......edzessel , dietaval......az oroklottel is...nem minden modell csaj szuletik tokeletesnek, tesznek erte! Csak hat ha a lustasag fajna, orditanal, de valogatni azt tudsz... (Csak hogy osztonozzelel, kb 30 kozelebbi lanyismeroseim kozul akiknek tudom az idealjat vagy iismerem a pasijat, egynek van dagadt palija...errol ennyit, es mind szep sportos sovany lanyok, meg en is odalennek ertuk :D

2013. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet valtoztatni !

Sportolj, es ne a gep elott ulj?

Min. Napi 1 orat sportolj.

Anyagcsere? Persze. Nem pizzat kell enni rantott csirkevel, hanem salatat.


Egy sovany lany ra se nez egy kover ferfira. Bekem legalabbis nincs gusztusom a hajhoz !

2013. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amugy ja nekem is roncs az anyagcserem (nem reszleteznem honnan veszem) megis, ha teszek erte sovany maradok, es nem hanytatom magam meg ilyenek, hanem edzek es egeszsegesen etkezek........persze neha eljarok inni, bulizni, eszek egyket chipset, de attol meg sovany marad a BMI-m......es igen mint az uccso irta, nincs gusztusom a dagadtakhoz, budosek, izzadnak, rondak, es komolyan, szexualis vagyat sem tudnek erezni iranta....
2013. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet. Bár anyagcsere gondokkal is le lehet fogyni. Nekem heti 6*2 óra edzéssel és kb. napi 500 kalória bevitel mellett (valamikor még annyit sem, csupán 1 db almát ettem egész nap) sikerült hei fél kg-tól megszabadulni. Mondjuk, tönkre is vágta a szervezetem. Mondjuk barátnőm így sem lett, mert ronda vagyok és alacsony is mellé, szóval inkább visszahíztam, most újra rettenetesen kövér vagyok (170/86), de legalább jól érzem magam a bőrömben, persze vállalva az örök magányt.
2013. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!