Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz nekem valaha párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz nekem valaha párkapcsolatom úgy, hogy 25 évig nem volt senkim?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 13:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
úgy mint bárki másnak
2013. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
Nagyjából sehogy
2013. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mint bárki másnak, akinek eddig volt:D
2013. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Ugy hogy megváltoztatod a hozzáállásodat a dolgokhoz. Csak rajtad mulik.
2013. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

engedd közel magadhoz az ellenkező nemet

ha gátlásos vagy arra pedig keress gyógymódot

csak sikerül, biztos találsz, egy megértő és türelmes társat :) fel a fejjel

2013. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
pontosan ahogy az előző irta.
2013. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Antonius Caepio ***** válasza:

Ami késik, nem múlik. :-)


Attól még, hogy ennyi idő alatt nem "jött össze", még nem törvényszerű, hogy magányos maradsz.

2013. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
26%
Nagybátyám is hasonló volt nagyon szeretett volna barátnőt 25 éves koráig senkije sem volt, aztán azóta se volt senkije, pedig már 50 éves és még szűz. Egyszerűen, aki 25 éves koráig nem tud szerezni barátnőt, az életképtelen ilyen dolgokra, --- szóval sehogy nem lesz kapcsolatod kedves kérdező, ebbe próbálj belenyugodni
2013. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
ez nem igy van, ezen igenis lehet változtatni, csak rajta mulik. A te nagybátyád nem változtatott igy egyedül is maradt. Csak a kedves kérdezőn mulik a dolog.
2013. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A recept: nyitott vagy, ismerkedsz, aztán majd csak akad egy lány. Csak ne add fel. Nekem sem akadt még egy kósza randim sem 26 éves korom ellenére, de nem adom fel. Ha feladod, csak magadnak ártasz. Próbáld átgondolni, hogy eddig miért nem kellettél a csajoknak, és ha kell, változtass rajta. Nem biztos, hogy így összejön, de én legalább mindent megteszek, ami tőlem telik, annak ellenére, hogy egy (*az érzékenyebb lelkületűek és az ilyen típusú kérdések miatt siránkozók miatt moderálva*) vagyok.
2013. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!