Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy le vagyok gyilkolva lelkileg? Hogy legyek képes még valaha is szeretni?

Figyelt kérdés

Annyi fájdalmat kaptam már a férfiaktól, hogy a velem egykorú ismerőseim csak ámulnak és bámulnak, ha nekiállok mesélni, pedig alig volt komoly kapcsolatom.

Nagyon szerelmes típus vagyok, ha szeretek egy fiút, mindent megteszek érte, sosem bántanám, de mégis mindig a moslékot kaptam eddig, a lelki terrort. Úgy érzem, hogy nem fogok már szeretni senkit, csak a mardosó fájdalmat érzem.

Bocsánat a nyifogásért, de tényleg nagyon a padlón vagyok.

Mit tegyek, hogyan építsem fel magam újból?


22L


2013. ápr. 3. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ó dehogynem. Te pont az a típus vagy hogy ha legközelebb megint összehoz a sors egy pasival abba is szerelmes leszel, és nem fogod tudni kivédeni mert ilyen téren gyenge egyéniség vagy. Aztán mivel hamar szerelem van nem látsz tovább az orrodnál és így nem látod mi a teljes valóság.


Szóval fogsz te még szeretni ne aggódj emiatt. De javaslom próbálj meg odafigyelni arra a részre hogy ismerkedés randik.

2013. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0-ról épitsd fel magad-akkor sikerülni fog.
2013. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szóval aki képes szeretni és nem futamodik meg, az gyenge egyéniség? Érdekes elgondolás.


Amúgy nagyon kevés fiú/férfi van, akibe tényleg bele tudok szeretni. Ez is probléma.

2013. ápr. 3. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem! Félreértetted!
2013. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor pontosan hogyan kell érteni? :)
2013. ápr. 3. 16:02
 6/9 Antonius Caepio ***** válasza:
Adj magadnak időt, hagyd, hogy begyógyuljanak a sebeid. Ne erőltesd a társkeresést. Foglalkozz az élet többi aspektusával, és idővel majd eljön az a valaki, aki megbecsül.
2013. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy értettem egészen pontosan, hogy több időt fektess bele az ismerkedés fázisba mikor még nem feküdtetek le, és habár elvileg az érzéseknek nem lehet parancsolni de próbáld meg hogy amíg nem ismered őt igazán addig nem engeded őt közel magadhoz.
2013. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokan először lesznek szerelmesek aztán kibújik az ördög, és mivel már szerelmesek lettek ezért nem mernek vagy nem akarnak szakítani helyette eltűrik a lelki terrort vagy, sajnos a fizikai bántalmakat is.

Na az elsőnél kell lépni. Persze szép szóval még meg lehet előtte beszélni de ha folytatja tovább, lépni kell. Még hozzá gyorsan. Én azt ajánlom egy ideig szüneteltesd a kapcsolatokat. Élj magadnak egy picit. És ha lesz valaki akivel randizol ne szállj magasba a rózsaszín felhők közé. Figyelj az apró jelekre! és maradj észnél! mindezt jószándékomból írom .

2013. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát.. Én szurkolok neked és remélem igaza volt annak, aki azt írta, hogy te tipikusan az a lány vagy, aki újra beleszeret valaki, amint közelebb kerül hozzá.. Én amikor a te cipődben jártam meg sem próbáltam magam újra felépíteni.. Volt egy félév, amíg a padlón voltam teljesen.. Aztán szépen lassan összeszedtem magam, de szeretetre nem vagyok képes.. Ha valaki kicsit is szimpatikusabb másoknál, behúzom a féket és az ellenkező irányba menekülök.. Amúgy meg jól el vagyok a pasikkal, csak épp érzelmet nem tudok táplálni feléjük.. De erősebbnek érzem magam mint előtte.. Hogy tisztességesen játszam mindenkit felvilágosítok róla, mielőtt közelebb szeretne kerülni, hogy tőlem semmit ne várjanak és nem én vagyok a kis hercegnő a vártoronyban..Így egészen jól elvagyok.. Sokan tartanak érzéketlennek, van, aki szerint pedig pont ellenkezőleg én vagyok a legnagyobb érző lélek a földön csak épp ezt nem vagyok képes kimutatni.. Én meg úgy érzem, hogy nem érdekel mit gondolnak rólam.. És valahol itt van, amivel az általad leírt helyzetből kikerültem.. Nem érdekelnek mások, nem érdekel mit gondolnak rólam.. és amíg nem próbálok görcsösen megfelelni mindenkinek élem az életem egyenesen, őszintén, érzelmek nélkül nem is fáj semmi.. Jól el vagyok..
2013. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!