Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem magam férfinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam férfinek a barátnöm mellett. Mit tegyek hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt,nekem ö az elsö nö az életemben.Semmi tapasztalatom nincs.A barátnömnek abszolút mindegy hogy én mit mondok,ha mondom neki hogy ne csináljon ezt-azt,és azért is csinálja,nehogy már én mondjam meg neki hogy ö mit csináljon.Ö játsza szinte a pasit a kapcsolatunkban,ö mondja meg mit hogyan mikor és miért.Néha úgy érzem hogy ö a "férfi" a kapcsolatunkban.F/26

2013. ápr. 5. 15:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Talán vele kellene beszélned.
2013. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez ellen már nem tudsz mit tenni, most már ő hordja a gatyát a kapcsolatotokban.:D
2013. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele,azt mondta hogy valakinek férfinak kell lennie ebben a kapcsolatban.Ö meg egyébként nem érzi nönek magát mellettem.
2013. ápr. 5. 15:36
 4/21 anonim ***** válasza:
30%

Ő az úr a háznál! Ő a domináns fél! Vissza kell szerezned a vezető szerepet. Az állatok meg szoktak verekedni ezért, harapják karmolják egymást.

Vegyél egy ostort, és neveld meg. (persze félig szexuálisan értsd)

2013. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Nővéremék kapcsolata pont ugyanilyen a pasijával.. Én néha magamban már azért szurkolok, hogy a pasi végre ott hagyja.. Borzalmas nézni mennyire megalázza a gyereket..Ő biztos abban reménykedik, hogy a tesóm majd megváltozik, de nem fog.. Világéletében ilyen akaratos erőszakos volt.. Én a helyedben szakítanék a lánnyal.. Főleg mert még csak az első barátnőd..
2013. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Attól még nem fog tisztelni,és "felnézni" rám.
2013. ápr. 5. 15:41
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te ezzel nem tudsz mit kezdeni, akkor ez van. Nem tudod átvenni a férfi szerepet a kapcsolatban. Vagy elfogadod, vagy vége...
2013. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

ezt már nem lehet megfordítani, ő szeret irányítani

nézd ha szarul érzed Magadat, gondolkodjál el, mert ez előre szólok, sokkal szarabb lesz, más most sem vagytok egyenrangúak, sajnálom, de ebből előbb utóbb szakítás lesz, elviselheted még pár évig, de egyszer eleged lesz belőle N

2013. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ö maga is mondta hogy keressek magamhoz illö lányt,aki tisztel és elfogad olyannak amilyen vagyok,de mit csináljak?szeretem..
2013. ápr. 5. 15:44
 10/21 anonim ***** válasza:
Haha ő nem szeret... csak kényelem....
2013. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!