Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok barátod van akivel tartod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok barátod van akivel tartod a kapcsolatot batáod/nőd mellett?

Figyelt kérdés
velem van a baj? Én mindig csak a párommal lennék, mindent velet tervezek.. Úgy érzem ez már nem jó. De nem tudok , nem is akarok másokkal találkozni ha lenne időm sem.
2013. márc. 30. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 5 közelebbi barátnőm van, akikkel azért tartom a kapcsolatot majdnem napi szinten. Amikor szingli voltam akkor majdnem minden nap találkoztunk, minden hétvégén eljártunk valahova, bulizni, vagy csak iszogatni, beszélgetni egyet. Mióta a párommal vagyok (több mint 1 éve), már heti 1-2x találkozunk hétköznap és hétvégén is csak ritkán csatlakozom hozzájuk. Tulajdonképpen nem azért mert párom van, és mindig csak vele szeretnék lenni, hamem azért is mert változtunk/tam, és nekem már nem az a legfontosabb, hogy hova menjünk hétvégén bulizni, majd 1 hétig arról meséljek mindenkinek, hogy berúgtam, és hogy mire emlékszem, illetve mire nem...

Kicsit változott az értékrendem, a barátaim pedig megmaradtak még ebben a bulizós korszakban. Valamint általában a bulik közepén el-eltűnnek pasizni, ismerkedni, ilyenkor pedig általában vagy egyedül maradok, vagy megunom az egészet és hazamegyek.

De ettől függetlenül nem ítélem el, vagy nézem le őket, annyi, hogy jelenleg máshol tart az életünk. Tartjuk a kapcsolatot, programokat szervezünk, annyi, hogy ezek már nem olyan gyakoriak.


22/N

2013. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sajnos én is ilyen voltam és 10 év elteltével senki barátom és pszichiátriai gyógyszereket szedek! Ne kövess!!! Nem jó!!
2013. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Senkivel sem csak a családdal.
2013. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég sok, 5-6 akivel mondjuk hetente-havonta beszélek, de nagyon jóban vagyunk. 1 olyan akivel napi szinten állok kapcsolatban, az ő párja a párom legjobb barátja.


Ezen túl sok közös barátunk, haverünk van, gyakran összeülünk társasozni.

Igaz mi 6 éve vagyunk együtt...


22-L

2013. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha valamiért nem jön össze a megbeszélt program a párommal, mert neki dolga van, vagy bármi közbejöhet, nagyon elszomorodom. Nekem is kellene külön programot csinálni ilyenkor, de nem megy! Nem érzem úgy jól magam, próbáltam már, hiába a család vagy barátnőzés olyankor.
2013. márc. 30. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs túl sok barátom alapból, de velük tartom a kapcsolatot. Persze kevesebb időm van rájuk, mint amikor még egyedülálló voltam. Meg a távolság - elköltöztem, így emiatt is ritkábbak vagy rövidebb ideig tartanak a találkozások, az utazás miatt.

Nálad azért más a helyzet. Mióta vagy együtt a pároddal? Ha az elején vagytok, amikor még ezerrel dúl a szerelem és szinte még fogat mosni vagy a kisboltba is magaddal vinnéd a párodat (túlzok persze :)), akkor ez valamilyen szinten természetes dolog. A legtöbb frissen összejött pár ilyenkor eltűnik a baráti kör elől egy kis időre.

2013. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen. A párom előtt is volt életem, ha nem jól sülne el, utána is akarom, hogy legyen. Nekem kell az, hogy napi szinten más embereket lássak, ne mindig ugyanazt az arcot.

Van 2-3 közelebbi barátnőm, meg 2 közelebbi fiú barátom, meg egy kb 10-12 fős nagyobb haveri társaság, akikkel rendszeresen találkozok. Meg is őrülnék, ha 0-24-ben csak a pasim arcát látnám, hiába szeretem.

2013. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az előző páromnál is ez volt..... Van gyerek nekem is neki is.
2013. márc. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!