Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? /Részletek alant/

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal(21), és egyre jobban kezdem azt érezni, hogy nem nekem való ez a kapcsolat. Egyre inkább kezdem kiismerni, és ő sem úgy viszonyul hozzám, mint mondjuk fél éve; szinte szó szerint a kisujját sem mozdítja azért, hogy megtartson, és ha valami bánatomat ne adj\' isten előadom neki, engem hibáztat. Már észreveszem minden hibáját, és kezdem úgy érezni, hogy szeretnék inkább egyedül maradni most. Nagyon sokáig próbáltam fékezni magamban ezeket az érzéseket, próbáltam mérsékelni a "kritikusságomat" vele szemben, de még mindig úgy érzem, hogy jobb nélküle, mint vele. Egyszer próbáltam már szakítani vele, de iszonyatosan potyogni kezdtek a könnyei, és rettenetesen megsajnáltam. Tudom, hogy a legkevésbé sem tisztességes csak azért visszamenni valakihez, mert megsajnáltuk, de volt bennem szeretet is, nem kevés. A szakítókísérlet után viszont magamat éreztem bűnösnek, amiért ezt akartam tenni vele. Most is úgy érzem, hogy - ugyan nincs velem, de - nyomaszt, hogy valamilyen szinten még mindig az életem része. Ezek után mit mondanátok? Gyáva lennék szembenézni a valósággal? Mit tegyek?

Köszi a válaszaitokat!

20L


2009. szept. 21. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is kerültem már ugyan ilyen helyzetbe, és nekem az új párkapcsolat segített... Mikor már jön valaki más, akibe beleszeretsz, nem érdekel az ex... Másrészről pedig meg kell értened, hogy azzal ártasz neki a legtöbbet, ha csak sajnálatból lennél vele. Egyedül neki is megvan az esélye, hogy talál valakit, aki szereti is, nem pedig csak sajnálja! A saját boldogságod legyen az első!!!
2009. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdetnek tartsatok szünetet,ami azt jelenti,hogy nem nagyon találkoztok.Legyen egy kijelölt idő erre.Ezalatt bátran ismerkedj,és ha kiderül,hogy ez bejön,akkor hívd fel,találkozzatok és szakíts vele.Mond el,hogy mi az oka és menj az új életed felé.
2009. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem állj elé és mondd meg neki a dolgokat...Tisztességtelen ha a háta mögött csinálsz dolgokat és csak szánalomból vagy vele...Főleg akkor rossz ha ő szeret téged. Mondj el neki mindent amit gondolsz magatokról meg ha esetleg van akkor másról...Tudom nagyon nehéz de ez a legjobb megoldás.

Ha esetleg nem szereted vagy nem akarsz vele lenni akkor szakíts békességben, mert az nagyon rossz tud lenni ha átrázod és megalázod és ha jön valaki akkor dobod mint egy elhasznált akármit

2009. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!