Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyesen cselekedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

Nyár végén szakított velem a barátom. Már túltettem magam rajta, mert azért nem volt egy annyira komoly kapcsolat. Aztán rá 2 hónapra megismerkedtem egy sráccal. Nagyon rendes, komoly, kedves és tudom, hogy hűséges is lenne, mert olyannak ismertem meg. Belém szeretett. Én viszont nemet mondtam neki. Tudom, hogy manapság nagyon nehéz komoly, rendes, hűséges pasit találni, de vele valahogy nem tudtam annyira nagyon jól érezni magam. Amikor szórakozni mentünk, akkor sem éreztem vele olyan jól magam. Nekem ez egy nyomós indok. És az is, hogy most inkább csak kalandozgatni szeretnék. Ne gondoljatok ribancnak, mert egyáltalán nem vagyok az, mert az eddigi barátaimhoz mindig is hűséges voltam, és sohasem csaltam meg őket. A másik indok, hogy jövőre kimegyek Angliába tanulni, és ha össze is jönnénk, itt kellene hagynom.

Szerintetek rosszul döntöttem?

23/N


2012. dec. 29. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért kérdezed?

Ha a többség azt írja, hogy rosszul, akkor visszakönyörgöd magad a csávóhoz?

Dobtad és kész. Meg is indokoltad, hogy miért.

A lelkiismeretedet ne velünk nyugtatgasd. 23 évesen már csak tudsz egyedül dönteni.

2012. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted, kisanyám, nem érdemelted meg.
2012. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fogom visszakönyörögni magam, szimplán csak kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan látjátok. Persze, hogy tudok dönteni.
2012. dec. 29. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegényt egy fordulóra sem volt érdemes elkapnod?
2012. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha neked így volt jó, akkor igen.
2012. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól értem idegeneket kérdezel,arról hogy 23 évesen jól döntöttél e.Ráadásul egy olyan kérdésben ami számodra nem igazán számít,hiszen ;"inkább csak kalandozgatni szeretnék".Akkor mi is a kérdés?
2012. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!