Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gond lenne belőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond lenne belőle, ha elmondanám neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon összhangban vagyunk. Tényleg kicsit kezd ez az egész egy párkapcsolattá alakulni. De nekem volt régebben egy nálam jóval idősebb férfi az életemben. Szűz vagyok még tehát igazából nem változtat sok mindenen, csak egyszerűen én is undorom saját magamtól, akkor ő hogy tudna rám nézni?
2012. dec. 11. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

te miért undorodsz magadtól? ezt nem értem...és,hogy

jön a képbe az idösebb férfi? elmagyaráznád?

2012. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert képes voltam egy ilyen emberrel szóba állni, holott én nem vagyok ilyen..És úgy jön a képbe, hogy ő mindent(bár nem tudhatom) megoszt velem, én pedig úgy érzem hazudok neki, nagyon rosszul érzem emiatt, csak félek, ha elmondom neki csalódik bennem.
2012. dec. 11. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb az őszinteség.
2012. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyében inkább értékelném az őszinteséged.
2012. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!