Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom kihozni a depiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kihozni a depiből? ( többi lent, csak egy kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Az osztályunkban van egy lány akit szeretek de ő engem nem...

megbeszéltük, hogy viszont nagyon jó és őszinte barátok lehetünk erzért is szeretnék segíteni neki. Járt egy sráccal az osztályból de nem foglalkozott vele plusz szemét volt stb. de ő még mindíg szereti, szeretné elfelejteni de a srác folyton megbántja és ő pedig mindig megbocsájt neki mert még mindíg nagyon szereti. És ezért magát hibáztatja és elképesztően depis... hogy tudnék neki segítreni??


2013. ápr. 6. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyél lelki szemetesláda...
2013. ápr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te belezúgtál a csajba, a csaj viszont egy srácba, aki le se sz@rja, te viszont hallgatod a hülyeségeid és segíteni akarsz a bigének. Ne legyél barom..:D
2013. ápr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Segíts, neki, de érezze, hogy elveszíthet és tégy úgy mintha jó pasi lennél és szörnyűség lenne ha rólad lemaradna, de mindezt úgy, hogy ne legyen manipulatív. :)


21/N

2013. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos, hallgasd meg a lányt, de próbálj nem túl empatikus lenni. Igyekezz úgy tenni, mint aki leszarja, és mondd, hogy egy ilyen bunkón kár siránkozni. Hülyézd le, amikor megbocsát neki(ez belefér egy barátságba.)

Lássa rajtad, hogy nem támogatod a kapcsolatot, és nem te vagy a lelki szemetes, ha újra megbántja. Te megmondtad, hogy kutyából nem lesz szalonna, ő nem hallgatott, az ő baja.

Persze emellett építsd a saját esélyeidet is: bókolj neki, légy magabiztos, határozott, hívd el valahova, legyenek apróbb érintések.

Féltékennyé is teheted, például jóban leszel egy lánnyal, akivel úriember módjára viselkedsz, figyelmes vagy, pont úgy, mint amilyet a szerelmed akar a bunkó pasitól. :D

Most van egy rossz viszonyítási alap, gyerekjáték lesz éreztetni, hogy ahhoz képest te isten vagy.


17/L

2013. ápr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Missi_Key ***** válasza:
100%

kihúzni akarod, vagy inkább magadba bolondítani?


a kihúznira, mivel ez volt a kérdésed, csak anyi h halgasd meg meg csinálj úgy mint aki nem szarja le pont h mi van vele. mindenkinek jól esik ha számít.

2013. ápr. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! ment a zôld kéz...


4/5 az a baj, hogy azzal lekéstem hogy úgy tegyek mint ha nem érdekel :/ ráadásul lehülyézni meg azért nem akarom mert pont ezt mondogatja ill. elhiteti magával... de a választ köszönöm és igyekszem hasonlóan cselekedni


5/5 nem akarom magamba bolondítani ( mostmár) 1 mert amióta megmondtam neki hogy én letetem róla és elfogadom, hogy csak barát azóta még nyitottabb és őszíntébb velem, és ebből arra jutottam hogy tényleg nem akar semmit.

2 mert most jobban érdekel az, hogy neki jobb legyen mint hogy erőltessek valamit ami úgysem megy...

2013. ápr. 7. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!