Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, csak engem izgat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, csak engem izgat, ha egy pasi nem tűri az ellentmondást/ úgymond erősen domináns? (Nem agresszív. ) Szerintem hihetetlenül férfias.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
sztem meg gáz.
2013. ápr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
persze, ha a nő behódol, megalázkodik
2013. ápr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez egyáltalán nem férfias, hanem gyermeki, puhap-cs jellemvonás.
2013. ápr. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tisztelem nagyon, aki rendes, tiszteletben tartja a másikat, és egyben életképes, nem hagyja magát megalázni. Csak a gyenge ember akar zsarnokoskodni.
2013. ápr. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy bámulatos, hogy a nők egy része mennyire nem veszi észre ezt a játékot. Azért mondom, hogy egy része, mert azért szerencsére nem a többségről van szó.


Az, hogy valaki ellentmondást nem tűr, az egyáltalán nem férfias jellem, tovább megyek, egyáltalán nem is felnőttes. Ki az, aki nem tűr ellentmondást? A kisgyermek. Addig sír, bömböl, hisztizik, amíg el nem éri, hogy megtegyék, amit akar. Ha valaki nem akar felnőni, akkor a hatékonyság megőrzése végett bővíti a palettát: mások megalázása, csúfolódás, személyeskedés, vita, érzelmi zsarolás, testi erőszak. (Ismerős a kórkép?óvoda-iskola-munkahely) Az a "domináns típus", amelyről te írsz, olyan tökéletesre fejlesztette az egoizmusát, hogy már tényleg semmiféle nehézséggel nem hajlandó megbirkózni. Mint egy újszülött csecsemő.


Az, hogy valaki az ellentmondást nem tűri, az valóban gyermeki jellem. Ugyanis az a félelem rejtőzik mögötte, hogy az ellentmondással nem bír majd megbirkózni, és az ellenmondás felemészti a saját személyiségét. Tehát mélyen éretlen, gyermeki félelemről van szó. Egy felnőtt ember, akár nő-akár férfi, az ellenmondást elfogadja, megfelelően kezeli, és ezáltal önbecsülése is van. Aki ezt nem teszi meg, az nem férfi, hanem egy felnőtt ripacs bundájába öltöztetett hisztiző csecsemő. És sok nő manapság ezt tekinti "domináns alfahímnek". Egy felnőtt nő viszont igazából az ilyenhez soha nem fog vonzódni.

2013. ápr. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Missi_Key ***** válasza:
sztem az agresszív version sexybb :D
2013. ápr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

#5:

Nem tudom honnan vetted a sületlenségedet, de semmi logika nincs benne :-P És a nőkről sincs túl sok fogalmad ez alapján.


Egyébként szerintem a kérdező inkább az ágyban történő ilyesféle viselkedésre gondolt, mint a kapcsolatban ...

2013. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Engem elijeszt, ha a pasi túl domináns.
2013. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert elég valószínű, hogy az ilyen ember abszolút nem kompromisszumképes, és előfordulhat, ha mégis ellenkezel vele, agresszívvé válhat.

Ráadásul tök egoista, mert mindig ha nem tűr ellentmondást, azt mutatja, hogy a Te véleményed abszolút nem érdekli.


Kicsit lehet domináns, persze, hisz ő a férfi (különösen az ágyban szeretem, ha irányít), ám emellett kezeljen társaként.

2013. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Qq idegesítő. A párom ilyen és állandóan öljük egymást. Nem jó. Engem inkább egy olyan férfi izgat, aki nyugodt...
2013. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!