Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan pasival akinek volt több egyéjszakás kapcsolata?

Figyelt kérdés
Hosszabbak is voltak (2-3 évesek) de mikor nem volt barátnője csak egyéjszakásai voltak. Pl mesélte hogy volt egy csaj akivel ismerték egymást gimiből, és egyik buliból felvitte magához és lefeküdtek. Majd rá pár héttel ez a lány már nem tudott éjjel hazamenni (nem járt a busz...) ott aludt nála és megint lefeküdtek. Én még szűz vagyok...
2013. ápr. 6. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Háát, ha Veled nem ilyen akkor igen, ha valóban Téged hosszabb távra akar :)) csak ne add magad könnyen, és ha igazán szeret, akkor vár Rád !! :D:D
2013. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az az aggasztó, hogy ilyenek voltak, hanem hogy velük dicsekszik. Miért kell ilyeneket ennyire részletesen elmesélni?
2013. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2 hónapja találkozgatunk és még csak csók volt azt sem siette el. Azt mondja velem komolyabban tervez, meg hogy azok a lányok semmit sem jelentettek neki. Mondjuk tényleg nem jártak.


Na igen elég rossz volt hallani. Nem tudom, olyan hülyeség de ezeket mikor hallottam kb féltékeny lettem, szinte fájt, rossz volt hallani. De tényleg mondta hogy csak ennyi volt, mert nem is akart velük kapcsolatot. Mondjuk ez az ottalvós történet 4-5 éve volt. Meg ezt még akkoriban mondta mikor még nem volt annyira komoly a randizgatásunk. De tényleg nem akarok több ilyen dolgot hallani már...

2013. ápr. 6. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor biztosan szeret !! <3


Talán elkéne mondanod, hogy ne beszéljen ezekről, és minden rendben lesz !! :))

2013. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
össze
2013. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem!

21/L

2013. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nonfiguratív ***** válasza:

hát meggondolnám.. (bár most ugyan ez a helyzet van nálam is)

de mondjuk ha már egy jó ideje randizgattok akkor valószínű, hogy hosszabb távra tervez veled.Hajrá! :)

2013. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2020. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!