Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl azon, hogy ezt tette velem?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom és 5 hónapja vagyunk együtt.De amikor 1 hónaposak se voltunk,akkor 2 hónapig beszélt az exével és olyanokat írt,hogy szereti és hiányzik neki és hogy engem is szeret,de őt jobban akarja,meg ilyeneket írtak. Rájöttem erre,de megbocsájtottam neki. Többször is beszéltünk róla,egyszer el is sírta magát és mondta,hogy nem akarta ezt tenni és én jelentem neki a világot,nem tartja vele a kapcsolatot és csak engem szeret.

De valahogy akárhányszor azt mondja,hogy nálam csodásabb lány nincs,mindig ott van bennem,hogy persze,csak az xy..

Valahogy nem tudom túltenni magam ezen és akárhányszor nem beszélünk mindig azt hiszem,hogy vele beszél és,hogy akarja még ő. Nem tudom magam túltenni ezen.

Megbízok benned,de van mikor ilyenre gondolok.. ://

beszéltünk róla naphosszat,de nem használ.

Azt mondta,ha lejött volna hozzá a csaj,akkor nem lett volna semmi,mert rájön,hogy engem akar.Nem is találkoztak,csak gépen beszéltek.

Mit tegyek???



2013. ápr. 6. 18:16
1 2
 11/16 anonim válasza:
Persze, ilyenkor a legrosszabb amikor szereted. De gondolj bele...ha egyszer ilyet írt neki..következőnek is megteszi. Ha esetleg összevesztek, majd ő lesz az, aki megvigasztalja a párodat? Az már akkor rég rosszul kezdődik. Ha annyit jelentenél neki, mint ahogy mondja, az exétől kapott üzit még csak el sem olvasná. Vagy ha el is olvassa, biztos hogy nem ír vissza. Esetleg elküldi a fenébe, mondván hogy neki most van egy fasza kapcsolata.
2013. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Csakhogy nem ezt tette,vagy 2 hónapig átbaszott. ://

Csak az a "baj" hogy ezek a pillangók még mindig itt vannak a hasamban és nem tudnék vele szakítani. :/

2013. ápr. 6. 21:15
 13/16 anonim válasza:

Ez is ellene szól. Véleményem szerint.

Szerintem ebből a kapcsolatból ezek után nem te lennél az, aki jól kijönne.

2013. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De mivan,ha betartja a szavát és tényleg nem beszél többet vele?
2013. ápr. 6. 22:17
 15/16 A kérdező kommentje:
És még felkúrj@ ha féltékeny vagyok..
2013. ápr. 6. 22:52
 16/16 anonim válasza:
Ha betartja a szavát, azt jól teszi. ;) Viszont ha még ő van felháborodva, az már gáz...
2013. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!