Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lépjek? Csak játszadozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek? Csak játszadozott velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval tegnap voltam egy buliban, megbeszéltem az egyik fb-s ismerősömmelm hogy akkor ott találkozunk és bulizunk egyet. Először a derkamat karolta át, majd kért egy puszit tőlem az arcára, én persze belementem, de elfordította az arcát, és hàt a szájàra sikerült. :D Később összemelegedtünk, egész éjjel a kezemet fogta, puszilgatta az arcom, simogatott.. :) aztán megcsókolt, hevesen elkezdtünk csókolózni, jól esett, mert úgy éreztem hogy akar még folytatást, és hogy odavan értem... amikor mennem kellett elbúcsúztam, megcsókolt :) ... hozzámbúj, mint a szerelmespárok, úgy viselkedtünk..


De ma meg semmi.. Vártam hogy fogja írni az üzeneteket, erre lájkolta a profilképem.. ráírtam hogy miújság vele, erre eléggé szűkszavú és fura volt.. nagyon nem jól esett.. Mit tehetnék? Mi a véleményed erről? :)

Én 15 / L .. ő 17/F



2013. márc. 31. 22:36
 1/2 anonim válasza:
Én is jártam már ilyen cipőben. (Én a buliban ismertem meg a srácot)A sztori ugyan ez. Csak annyit tudok mondani amit én is tapasztaltam. A srác először csak egy kalandnak tartott, beszélgettünk pár hónapig még, de nem találkoztunk aztán egész nyáron egy betűt sem írt, aztán valami véletlen folytán még is írt 3 hónap után kezdtünk össze barátkozni. Megismertük egymást. 1 hónap múlva lesz 1 éve ismerjük egymást és szerelmet vallott. Nem tudom hogy nálad is hasonló e a helyzet, idő kell az ilyen dolgokhoz.
2013. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyenkor az van,hogy nem igazán fogta fel hogy mit is csinált éjszaka...viszont vonzalmat biztos érez irántad,csak még nem tud mit lépni.
2013. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!