Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs normális kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális kapcsolatai a éjjel nappal Budapest szereplőinek? A való életben is ez megy ma a fiataloknál?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs egyik szereplőnek se normális tartós párkapcsolata, ha össze is jön valamelyiknek 3. rész után már vége is, illetve tele van inkább egyéjszakás szexkapcsolatokkal az egész sorozat. Valóban ez mehet ma a való életben is.
2013. ápr. 6. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
hahahaa........ ez komoly most? naná h az ilyeneknek nincs....
2013. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Jah és ezt látja fél Európa hogy ez van Magyarországon egy újabb műsor amivel csak lejáratjuk magunkat.
2013. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

NEM MONDOD?????


DE már mióta ez megy!!! 5-6 éve időről időre fiatalabban vesztik el a szüzességüket az emberek, mert a médiából tanulnak!! Azt hiszik ami abba a szaros TV-be megy, az szentírás, meg jó dolog! Pedig pont hogy a kibäszott média miatt olyanok az emberek amilyenek. Bárcsak mindenki olyan lenne mint én! Leszarok mindent, soha nem aggódok semmit, nevetek magamon, nyugodt vagyok mint az alvó oroszlán, semmi bajom nincs soha, nincs semmire szükségem, pedig nincs meg mindenem.

Egyszerűen már a sok ribanc, meg rohanó ember miatt fosok kimenni az utcára.

2013. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy konstruált reallity.

Ha azt írnák,hogy mindenki boldog,akkor a kutya sem nézné,de ha senki sem az,akkor nézik.

Az ember ilyen lény,szereti nézni más nyomorát.

2013. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy tartós kapcsolat unalmas lenne, meg ne legyen már semmilyen érték a sorozatban, amiből esetleg tanulhatna, vagy leszűrhetne valamit a néző, ez a legfőbb cél.

Pl. ott van a Barátok Közt, egy ép család sincs a sorozatban, a tökéletes családapát pedig az összes nője csalta, gyakorlatilag egy papucsnak volt beállítva, komolyan, semmit nem tudnak felmutatni ezek a sorozatok.

2013. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyjából ez működik és sokszor szennyesebb és undorítóbb kiadásban a valóságban.
2013. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalataim szerint ez így működik.

Én is az ilyen lányokat keresem, mert nincs kedvem más problémáit hallgatni, máshoz alkalmazkodni. Fiatal vagyok, vannak barátaim, bármikor megkapok egy-egy lányt egy éjszakára, nincs kötődés, nincs függés, a magad ura lehetsz.

2013. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj kérdező, könyörgöm ne! Növessz már valami agy szerűséget. De azért te még normálisabb vagy, mert ismerek olyat aki azt hisz hogy ez a műsor VALOSÁG! tehát nem megrendezett,, könyörgöm.


És persze majd még ők lesznek a példák hogy ó de ő is így csinálta (a megrendezett aszságát) akkor majd én is. Ne ilyen nyomorékok legyenek a példák. Ahogy valaki pont írta ezzel is csak egy szánalmas, igénytelen, fos műsor amit valószínűleg nagy részt agyhalott zombik néznek, vagy a szereplő családja. És emellett csak lejártja az országot, nem mintha ennek bármi jelentősége lenne

2013. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja még annyi, hogy valószínűleg előfordul, de nem mintha ez valami új-keletű dolog lenne. Régen is volt ilyen, van aki ezt részesíti előnyben, mert neki nem kell kapcsolat.


DE azért túlzás azt feltételezni, hogy ez így megy főleg hogy azért itt amennyire letudtam szűrni a 2 részből nem 10-en évesekről van szó, tehát nem kis csitrik akiknek naponta 3 pasija van. Szóval azért vannak bőven 20-on éves normális kapcsolatok, vagy ne is legyen normális, legyen tartós.


Az unokanővérem például 22 éves korábban házasodott össze, azóta is együtt vannak, és szerintem ha te is körbenézel ismerőseid között biztos van akinek kapcsolata van

2013. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!