Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, mégis folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, mégis folyton egy másik srácról álmodom, és álmodozom. Nem tudom kiverni a fejemből. Miért?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyok együtt a barátommal. Elején nagy volt a szerelem, de mostanában részemről már enyhült ez az érzés - ezt mondtam is a barátomnak. Az a helyzet, h leheth azért nem akarok már a barátommal lenni, mert egyszer álmodtam az egyik csávó ismerősömről,és azóta bemeséltem magamnak,h mennyire kell nekem. Azóta már többször is álmodtam róla,és napközben is gyakori h rá gondolok,nem tudom kiverni a fejemből. Ez elmúlik majd,és tudok a barátomra úgy tekinteni majd,mint ezelőtt a "képzeletlény" előtt tekintettem? Vagy ennek a kapcsolatnak már lőttek,ha más srácról tudok fantáziálni? Egyébként ismerem ezt a srácot,és elég helyes,ráadásul úgy érzem,én is tetszem neki. Érdemes lenne elhagyni a barátomat érte (mikor lehet,h csak bemeséltem magamnak az egészet)?

19/L


2013. ápr. 6. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem bírsz magaddal és az egész életed arról fog szólni, hogy összejössz valakivel, együtt vagy vele, megunod és otthagyod egy másikért. Aztán azt is és a következőt is.
2013. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nemhinném h bemeséled. Amúgy találkoztatok már? :D


Szerelmes vagy az álmodban levő pasiba az a helyzet. Nem véletlenül álmodsz róla.

2013. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolom te se idén barnultál...

"csávó"XD

2013. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2hetente látom 10 percre, és ennyi. :D Beszélgettünk párszor,de nem kettesben,és csak pár szót. Viszont ahogy néz rám,az nagyon vonzó számomra,és talán ez is a baj...
2013. ápr. 6. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a barátod, akkor nem tudom minek vagy még vele... Inkább ne hülyítsd.
2013. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!